Reklama

Autobus Warszawa Tczew: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Tczew ↔ Warszawa
Przewoźnik PKP Intercity
od 60,00* PLN
od 03h 11min

Autobus Tczew Warszawa Ceny

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N

Autobus i autokar z Tczewa do Warszawy

Jeśli pragniesz odbyć interesującą podróż do miast, usytuowanych w różnych regionach Polski, to już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Tczew – Warszawa. Tczew to miasto w województwie pomorskim. Znajdziesz w nim unikatowe, nie tylko na skalę Polski, ale również świata, muzeum rzeki Wisły. Warszawa zachwyci Cię bogatą ofertą wydarzeń kulturalnych, w tym możliwością odwiedzin niezwykle ciekawych muzeów. To będzie bardzo interesująca podróż, która przebiegnie szybko, w komfortowych warunkach panujących na pokładzie autobusu. Jej dodatkowym atutem będzie niska cena biletu, która wprawi Cię w doskonały nastrój.

Tczew to jedno z najstarszych miast na Pomorzu, którego historia sięga XII wieku. Tczew jest miastem usytuowanym nad Wisłą. Rzeka ta odegrała bardzo ważną rolę w rozwoju miasta, dzięki swemu wzrastającemu na przestrzeni wieków znaczeniu gospodarczemu. Bliższych informacji na temat roli Wisły w życiu nie tylko Tczewa, ale całej Polski, dostarczy Ci Muzeum Wisły, którego siedziba znajduje się w tym właśnie mieście. Jest to jedyne w Polsce muzeum (i trzecie na świecie), posiadające ekspozycję dotyczącą rzeki. Tym bardziej warto je odwiedzić. Po przybyciu do miasta i opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego koniecznie musisz również zobaczyć most drogowy na Wiśle i most kolejowy. Stanowią one największe atrakcje Tczewa. Most drogowy powstał z końcem XIX wieku i był on wówczas jednym z najdłuższych mostów na świecie. Obecnie uważany jest on za międzynarodowy zabytek inżynierii budowlanej, podobnie jak np. wieża Eiffla. Jeśli zapragniesz urozmaicić swój pobyt w Tczewie udaj się na bulwar z przystanią.. Miejsce to powstało w ramach rewitalizacji Starego Miasta i doskonale nadaje się do krótkiego wypoczynku. Tczew to urocze miasto.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Tczewem.

Warszawa to miasto usytuowane nad rzeką Wisłą, w centralnej Polsce, w województwie mazowieckim. Warszawa jest stolicą Polski i jej ważnym ośrodkiem kulturalnym i turystycznym. Każdego roku do Warszawy przybywają rzesze turystów, pragnących zobaczyć nie tylko historyczne miejsca i zabytki miasta, ale również stać się uczestnikami ważnych wydarzeń kulturalnych. Oprócz licznych koncertów, wystaw i spektakli, Warszawa w swojej ofercie posiada wspaniałe muzea, z których znakomita większość mieści się w zabytkowych obiektach. Nie sposób nie wspomnieć tutaj o Muzeum na Zamku Królewskim, Muzeum w Łazienkach Królewskich czy też Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Gdy znajdziesz się już w Warszawie i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, koniecznie wybierz któryś z wymienionych obiektów i udaj się na jego zwiedzanie. Będąc w Warszawie warto odwiedzić Centrum Nauki Kopernik. To jedna z najnowocześniejszych w Europie instytucji, która przybliża odwiedzającym zjawiska zachodzące w świecie i zachęca do przeprowadzania eksperymentów naukowych. To idealne miejsce dla osób w różnym wieku. Warszawa serdecznie zaprasza!

Autobus: Tczew → Warszawa
04 kwi 10:04
Tczew
04 kwi 13:15
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
z: PKP Intercity
od 60,00* PLN
Tczew
04 kwi 00:50
Warszawa
z: BlaBlaCar
od 72,00* PLN
Autobus: Warszawa → Tczew
04 kwi 14:45
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
04 kwi 17:54
Tczew
z: PKP Intercity
od 60,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Warszawa → Tczew
Popularne połączenia z przesiadką  Tczew → Warszawa

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×