Reklama

Autobus Tychy Rybnik: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Rybnik ↔ Tychy
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Rybnik ↔ Tychy. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Rybnika do Tych

W niecałą godzinę przedostaniesz się dalekobieżnym autobusem Rybnik-Tychy do mieściny południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Zagospodaruj chwilę wolnego czasu i poznaj nowe miasto, które z pewnością zaskoczy Cię jedną z niespodzianek, którą przygotowało dla odwiedzających. Rezerwuj korzystny bilet autokarowy znaleziony, dzięki wyszukiwarce długodystansowych autobusów.

Laureata „Zielone miasto 2000” odwiedzisz szybkim dalekobieżnym autobusem Tychy-Rybnik. Opuszczając za sobą dworzec autobusowy, zmierzaj pod rybnicki zamek, który pochodzi z przełomu XII i XIII wieku i na którego siedzibę obrał sobie Sąd Rejonowy w Rybniku. Z łatwością przedostaniesz się do najwyższego kościoła Górnego Śląska, czyli gliwickiego kościoła św. Antoniego Padewskiego z początku XX wieku, z kolei najstarszą świątynię w mieście odnajdziesz na Górce Kościelnej, czyli kościół Wniebowzięcia NMP z XII wieku. W okolicach rybnickiego ratusza powinno znaleźć się odpowiednie miejsce, w którym można posmakować lokalnych potraw. Urządź sobie przechadzkę przed wejściem do powrotnego długodystansowego autobusu nad Zalewem Rybnickim.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Tychami i Rybnikiem

Oazę spokoju znajdziesz przebywając krótką podróż bezpośrednim autokarem Rybnik-Tychy nad Jeziorem Paprocany, który jest sztucznym zbiornikiem wodnym, jednak ciekawie położonym. W centrum miasta zajdź do kościoła św. Marii Magdaleny z końca XVIII wieku. Tuż przy nim znajduje się rynek w Tychach, na której zamontowano fontannę z rzeźbami wydr. Na koniec pobytu przed następnym przejazdem autokarowym zajrzyj do Tyskiego Browarium, gdzie powstało muzeum, w którym można obejrzeć produkcję tego złotego napoju.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×