Reklama

Autobus Tychy Lublin: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Lublin ↔ Tychy
Przewoźnik Hoper
od 50,99* PLN
od 06h 10min

Autobus i autokar z Lublina do Tychów

Jeśli pragniesz odbyć interesującą podróż do miast o odmiennych charakterach, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Lublin - Tychy. Lublin jest miastem o długiej historii, której ślady widoczne są w jego pięknych zabytkach. Tychy z kolei to miasto przemysłowe o długich tradycjach piwowarskich. To będzie bardzo ciekawa podróż. Przebiegnie ona szybko, w komfortowych warunkach panujących na pokładzie autobusu, a jej dodatkowym atutem będzie niska cena biletu. Ruszaj w drogę!

Lublin to jedno z tych miast usytuowanych we wschodniej Polsce, które należy odwiedzić w pierwszej kolejności. Położone jest ono na Wyżynie Lubelskiej, nad rzeką Bystrzycą i pełni rolę stolicy malowniczego województwa lubelskiego. Stanowi również doskonałą bazę wypadową do Puław, Zamościa i Chełma, a więc najciekawszych miast regionu. Dzieje Lublina sięgają roku 1317, stąd miasto może poszczycić się 7-wiekową historią. Pozostawiła ona na jego terenie wiele wspaniałych zabytków. Najciekawsze usytuowane są na lubelskim Starym Mieście i należą do nich m.in.: Trybunał Koronny znajdujący się na Rynku, Brama Krakowska, należąca do jednego z najlepiej rozpoznawalnych symboli miasta oraz Brama Grodzka, zwana również Bramą Żydowską, gdyż stanowiła przejście pomiędzy Starym Miastem, a dawną dzielnicą żydowską. Jedną z najciekawszych atrakcji miasta jest również Lubelska Trasa Podziemna, biegnąca pod Rynkiem i kamieniczkami Starego Miasta. Nie zwlekaj więc i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę Lublina!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Tychami a Lublinem.

Tychy to 130-tysięczne miasto położone w Polsce południowej, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim. Pomimo swego przemysłowego charakteru i roli kluczowego ośrodka Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, Tychy są bardzo interesującym miastem, z wieloma ciekawymi atrakcjami. Jednym z nich jest Browar Książęcy, którego historia sięga wieku XVII. Powstał on na terenie dworskim, należącym do pszczyńskiego rodu Promniców. W roku 1861 właścicielem folwarku stał się książę pszczyński Jan Henryk XI Hochberg, który rozpoczął jego modernizację. Browar działa do chwili obecnej, a istniejące tutaj Muzeum Piwowarstwa tzw. „Tyskie Browarium” jest miejscem, które koniecznie musisz odwiedzić. Tychy to również zabytkowe budynki Browaru Obywatelskiego, piękny zespół parkowo-pałacowy oraz Kościół św. Marii Magdaleny. To jedynie kilka spośród wielu atrakcji miasta, więc już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w jego kierunku. Tychy serdecznie zapraszają.

Autobus: Tychy → Lublin
Tychy przez Mysłowice
Lublin, Dworzec PKS, al. Tysiąclecia
z: Hoper
od 50,99* PLN
Tychy przez Mysłowice
Lublin, Dworzec PKS, al. Tysiąclecia
z: Hoper
od 50,99* PLN
Tychy przez Mysłowice
Lublin, Dworzec PKS, al. Tysiąclecia
z: Hoper
od 50,99* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×