Reklama

Autobus Zabrze Rybnik: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Rybnik ↔ Zabrze
Przewoźnik Koleje Slaskie
od 14,00* PLN
od 01h 19min
Przewoźnik Pol Regio
od 16,00* PLN
od 01h 39min
Przewoźnik PKP Intercity
od 18,90* PLN
od 09h 49min

Autobus i autokar z Rybnika do Zabrza

Dwa sąsiednie miasta Śląska odwiedzisz dalekobieżnym autobusem Rybnik-Zabrze. Pomimo górniczego charakteru, Zabrze może zaoferować interesujące miejsca do zwiedzenia przez turystów. Nie pozwól na siebie czekać i zakup jak najkorzystniejszy bilet autokarowy.

Do najbardziej zielonego miasta Kraju nad Wisłą dostaniesz się dalekobieżnym autobusem Zabrze-Rybnik. Na początek wizyty z dworca autobusowego idź na zamek w Rybniku, który powstał na przełomie XII i XIII wieku i gdzie obecnie mieści się Sąd Rejonowy. Takie zabytki sakralne jak kościół św. Antoniego Padewskiego, kościół Matki Boskiej Bolesnej czy kościół Wniebowzięcia NMP to również miejsca obowiązkowe do zwiedzenia. W okolicach rybnickiego ratusza możesz bez problemu posilić się. Przed powrotem długodystansowym autobusem przejdź się nad Zalewem Rybnickim lub skorzystaj z oferty Rybnickiego Parku Atrakcji.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Zabrzem i Rybnikiem

Miejscowość znad rzeki Kłodnicy i Bytomki nawiedzisz bezpośrednim autokarem Rybnik-Zabrze. Zostaw za sobą długodystansowy autobus i odwiedź Zabytkową Kopalnię Guido, która jest zaliczana w poczet Szlaku Zabytków Techniki i gdzie można zejść nawet do Poziomu 355. Zbliżonym miejscem jest także Skansen Królowa Luiza, który zabiera turystów w niesamowitą i kilkugodzinną podróż po Sztolni. Na terenie miasta na uwagę zasługuje drewniany kościół św. Jadwigi. Miejskim autobusem dostaniesz się na Plac Teatralny, gdzie główną atrakcję stanowi Teatr Nowy im. Gustawa Morcinka. Nim przekroczysz ponownie próg autokaru, zajrzyj do Ogrodu Botanicznego w Zabrzu, który może pochwalić się dorodną kolekcją flory.

Autobus: Rybnik → Zabrze
08 kwi 20:41
Rybnik przez Żory
09 kwi 06:30
Zabrze przez Tarnowskie Góry
z: PKP Intercity
od 18,90* PLN
10 kwi 05:36
Rybnik
10 kwi 06:55
Zabrze przez Chorzów
z: Koleje Slaskie
od 14,00* PLN
10 kwi 05:44
Rybnik przez Wodzisław Śląski, Wodzisław Śląski
10 kwi 07:23
Zabrze przez Chorzów
z: Koleje Slaskie
od 16,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×