Reklama

Autobus Warszawa Lipsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Lipsk ↔ Warszawa
Przewoźnik Deutsche Bahn
od 219,25* PLN
od 11h 09min

Autobus Lipsk Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Lipska do Warszawy

Jeśli pragniesz zrobić coś interesującego już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Lipsk – Warszawa. Lipsk, to miasto położone w Niemczech, z którym swoje dzieje związali m.in. Goethe i Johann Sebastian Bach. Warszawa to z kolei stolica Polski, miasto o burzliwej historii i wspaniałej atmosferze. Twoja podróż przebiegnie szybko, a jej komfortowe warunki i niska cena biletu już na samym początku jej trwania wprawią Cię w doskonały nastrój. Przybywaj!

Lipsk to miasto położone w Niemczech, będące największym ośrodkiem Saksonii. Dzisiejszy Lipsk to przede wszystkim miasto przemysłu i handlu, czego wyrazem są corocznie organizowane na jego terenie Targi Lipskie. Lipsk to jednak również miasto kultury oraz nauki z wielowiekowymi tradycjami. Dzięki niewielkim zniszczeniom wojennym w Lipsku zachowało się wiele zabytkowych budowli, wartych obejrzenia. Gdy przybędziesz do miasta autobusem dalekobieżnym i opuścisz już jego pokład udaj się w stronę Rynku. To tutaj będziesz mógł podziwiać Stary Ratusz wybudowany w drugiej połowie XVI wieku w ciągu zaledwie 9 miesięcy, to tutaj znajduje się budynek Starej Wagi oraz Sukiennice i Dom Królewski, którego historia związana jest z pobytem polskiego króla Augusta II Mocnego. Obok rynku usytuowany jest przepiękny budynek Starej Giełdy oraz pomnik Goethego, który podobnie jak Johann Sebastian Bach swoje losy związał niegdyś z tym pięknym miastem. To tylko kilka z licznych propozycji, oferowanych przez Lipsk, miasta, do którego warto przyjechać!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Lipskiem.

Warszawa to miasto położone w centralnej Polsce nad rzeką Wisłą, w województwie mazowieckim. Jest największym polskim miastem i jego stolicą. Warszawa to miasto o bardzo burzliwej i tragicznej historii. W czasie ostatniej wojny zniszczeniu uległo aż 87% miasta, a jego odbudowa możliwa była dzięki ofiarności mieszkańców, pragnących powrócić do dawnego, przedwojennego życia. Jedną z nielicznych dzielnic Warszawy, w której zachowała się zabudowa przedwojenna jest Praga. Jeśli pragniesz więc poczuć ducha dawnej stolicy to po przybyciu do miasta autobusem dalekobieżnym udaj się na Pragę. To tutaj będziesz miał okazję obejrzeć typowe, praskie kamienice, na podwórkach których zachowały się kapliczki, stanowiące swoistego rodzaju ciekawostkę dla zaglądających tu turystów. Dzisiejsza Praga to dzielnica, którą artyści wybierają na siedzibę swoich galerii, gdzie obiekty postindustrialne zamieniają się w kina, puby, centra kultury. Praga to jednak również zabytki takie jak Kościół Matki Bożej Loretańskiej czy Cerkiew metropolitalna św. Marii Magdaleny. Przybywaj do Warszawy i odwiedź Pragę!

Autobus: Lipsk → Warszawa
09 kwi 08:18
Lipsk, Dworzec główny
09 kwi 19:27
Warszawa, Dw. Centralny
z: Deutsche Bahn
od 319,95* PLN
09 kwi 15:13
Lipsk, Dworzec główny
09 kwi 23:23
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
z: Deutsche Bahn
od 443,49* PLN
10 kwi 08:18
Lipsk, Dworzec główny
10 kwi 19:27
Warszawa, Dw. Centralny
z: Deutsche Bahn
od 319,95* PLN
11 kwi 02:40
Lipsk przez Markkleeberg
11 kwi 11:00
Warszawa przez Lotnisko Chopina w Warszawie (WAW)
z: BlaBlaCar
od 160,21* PLN
12 kwi 08:18
Lipsk, Dworzec główny
12 kwi 19:27
Warszawa, Dw. Centralny
z: Deutsche Bahn
od 219,25* PLN
Autobus: Warszawa → Lipsk
10 kwi 12:45
Warszawa, Dw. Centralny
10 kwi 21:42
Lipsk, Dworzec główny
z: Deutsche Bahn
od 219,25* PLN
11 kwi 12:45
Warszawa, Dw. Centralny
11 kwi 22:49
Lipsk, Dworzec główny
z: Deutsche Bahn
od 274,18* PLN
13 kwi 12:45
Warszawa, Dw. Centralny
13 kwi 21:42
Lipsk, Dworzec główny
z: Deutsche Bahn
od 319,95* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Lipsk → Warszawa
Popularne połączenia z przesiadką  Lipsk → Warszawa

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×