Reklama

Autobus Warszawa Kwidzyn: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kwidzyn ↔ Warszawa
Przewoźnik PKS Elblag
od 87,99* PLN
od 11h 45min

Autobus Kwidzyn Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Kwidzynia do Warszawy

Jeśli pragniesz poznać niezwykle piękne, polskie miasta, to nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Kwidzyń – Warszawa. Pierwsze z miast położone jest w bardzo malowniczym województwie pomorskim. Kwidzyń zachwyci Cię Zamkiem Kapituły pomezańskiej i innymi atrakcjami. Warszawa z kolei jako stolica i największe miasto w Polsce oczaruje Cię licznymi atrakcjami. Twoja podróż przebiegnie bardzo szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu, miła atmosfera i niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Kwidzyń to prawie 40-tysięczne miasto położone w północnej części Polski, nad rzeką Liwą. Jednym z walorów miasta jest jego usytuowanie. Niedaleko stąd do licznych jezior województwa pomorskiego, w tym do Jeziora Dzierzgoń oraz do leżących w pobliżu miejscowości znanych z zamków krzyżackich: Gniewu, Rogoźna i Malborka. Kwidzyń stanowi więc doskonałą bazę wypadową do zwiedzania pobliskiej okolicy. Zanim wyruszysz na dalsze wycieczki koniecznie musisz zatrzymać się na nieco dłużej w samym mieście. Jego największą atrakcją jest zespół zamkowo-katedralny, w skład którego wchodzą: Zamek kapituły pomezańskiej, będący perełką architektury gotyckiej oraz Katedra św. Jana Ewangelisty. To atrakcje, których nie możesz pominąć! Kwidzyń to również m.in.: fragmenty murów miejskich, spichlerz szachulcowy oraz dawna synagoga. Nie sposób oddać tu uroku miasta i wymieć wszystkich jego zabytków, więc nie zwlekaj i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w jego kierunku.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą, a Kwidzyniem.

Warszawa to prawie 2-milionowa stolica Polski i jedno z najciekawszych miast w kraju. Położone jest ono w Polsce środkowo-wschodniej, w województwie mazowieckim, po obu brzegach rzeki Wisły. Swoją atrakcyjność miasto zawdzięcza długiej historii oraz pełnionej od ponad 400 lat funkcji metropolii. Dzięki tej roli miasto jest ważnym centrum życia gospodarczego, kulturalnego, edukacyjnego i politycznego kraju. Warszawa przyciąga więc rzesze turystów pragnących osobiście przekonać się o wielkości miasta. Gdy i Ty znajdziesz się już w Warszawie i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, udaj się w pierwszej kolejności na Plac Zamkowy, gdzie dumnie wznosi się Zamek Królewski i kolumna króla Zygmunta III Wazy. Stąd dzieli Cię zaledwie kilka kroków od Krakowskiego Przedmieścia, przy którym będziesz miał okazją zobaczyć Pałac Prezydencki oraz Bramę Główną Uniwersytetu Warszawskiego. Oczywiście to jedynie przykłady atrakcji Warszawy, jednak nie sposób wymienić tu wszystkich. Przybywaj! Miasto zaprasza!

Autobus: Kwidzyn → Warszawa
16 sie 07:20
Kwidzyn
16 sie 17:10
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: PKS Elblag
od 91,99* PLN
16 sie 18:30
Kwidzyn
16 sie 22:40
Warszawa przez Ząbki
z: BlaBlaCar
od 35,00* PLN
17 sie 07:20
Kwidzyn
17 sie 19:05
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: PKS Elblag
od 87,99* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×