Reklama

Autobus Zakopane Koszalin: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Koszalin ↔ Zakopane
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Koszalin ↔ Zakopane. Proszę wypełnić formularz.

Autobus Koszalin Zakopane Ceny

Autobus i autokar z Koszalina do Zakopanego

Jeśli chcesz odwiedzić polskie miasta usytuowane po przeciwległych stronach kraju, to nie zwlekaj i już dzisiaj dokonaj rezerwacji biletu na autobus dalekobieżny, dzięki któremu pokonasz trasę Koszalin – Zakopane. Pierwsze z miast dzieli zaledwie 11-kilometrowa odległość od Morza Bałtyckiego. To jeden z atutów Koszalina, jednak na uwagę zasługują również jego wspaniałe zabytki. Zakopane z kolei to podhalańska miejscowość, usytuowana u stóp Tatr, uważana za zimową stolicę Polski. To będzie fascynująca podróż, która przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu skłonią Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Koszalin to miasto położone w Polsce północnej, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Liczy ono ponad 100 tysięcy mieszkańców i jest ważnym ośrodkiem kulturalnym regionu z licznymi teatrami, muzeami i filharmonią. Jedną z najciekawszych placówek kulturalnych na terenie Koszalina jest Skansen Jamneński, którego nazwa wywodzi się od jeziora Jamno, nad którym usytuowane jest miasto. Warto odwiedzić to miejsce i zapoznać się zabytkami kultury pomorskiej i jamneńskiej. Niezwykle interesującym eksponatem jest pochodząca z końca XIX wieku zagroda rybacka o charakterystycznych, szachulcowych zabudowaniach. Koszalin to również urokliwe centrum z licznymi zabytkami, będącymi dowodem długiej historii miasta. Należą do nich fragmenty średniowiecznych murów miejskich, Kaplica św. Gertrudy, Domek Kata oraz Katedra Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. To jedynie kilka spośród atrakcji miasta więc już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny i przybywaj na zwiedzanie Koszalina. Miasto zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Zakopanem a Koszalinem

Zakopane jest jedną z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Miasto usytuowane jest w południowej części kraju, na terenie województwa małopolskiego i jest stolicą Podhala, regionu charakteryzującego się bardzo bogatą kulturą ludową. Folklor góralski, przejawiający się muzyką, tańcem (m.in. zbójnickim), strojem, gwarą, obyczajowością i zabudową przyciągają na teren Zakopanego rzesze turystów. Są one jedynie jednym z atutów tej tatrzańskiej miejscowości, której atrakcyjność pozostaje niezmienna, bez względu na panującą porę roku. Zimą Zakopane jest rajem dla miłośników narciarstwa, a latem staje się doskonałą bazą wypadową do wycieczek na górskie szlaki. Warto udać się również na spacer ulicami tego uroczego miasteczka, gdzie oprócz słynnych Krupówek na uwagę zasługuje najstarsza zakopiańska ulica, zwana ulicą Kościeliską. To przy niej będziesz miał okazję zobaczyć Willę Koliba, będącą pierwszym domem wzniesionym w stylu zakopiańskim, zabytkową Karczmę „U Wnuka” oraz Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku. Nie zwlekaj więc i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku Zakopanego!

Popularne połączenia z przesiadką Koszalin → Zakopane
Popularne połączenia z przesiadką Zakopane → Koszalin
Popularne połączenia z przesiadką  Koszalin → Zakopane

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×