Reklama

Autobus Lublin Koszalin: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Koszalin ↔ Lublin
Przewoźnik PKP Intercity
od 64,80* PLN
od 09h 58min

Autobus Koszalin Lublin Ceny

Autobus i autokar z Koszalina do Lublina

Jeśli pragniesz poznać polskie miasta usytuowane w różnych regionach Polski, to nie zwlekaj i już teraz dokonaj rezerwacji biletu na autobus dalekobieżny, który pokonuje trasę z Koszalina do Lublina. Koszalin to urocze miasto, położone w niedalekiej odległości od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Lublin z kolei to stolica województwa lubelskiego, słynąca ze wspaniałych zabytków i niepowtarzalnej atmosfery. Choć Twoja podróż nie będzie należała do najkrótszych, to przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu zachęca Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Koszalin to nieco ponad 100-tysięczne miasto położone w północno-zachodniej Polsce, na Pobrzeżu Koszalińskim, nad rzeką Dzierżęcinką oraz jeziorami: Jamno i Lubiatowo Północne. Usytuowanie miasta w odległości około 11 km od wybrzeża Morza Bałtyckiego sprawia, iż jest ono doskonałą bazą wypadową nad polskie wybrzeże. Zanim jednak udasz się w dalszą podróż zatrzymaj się na nieco dłużej w samym Koszalinie. W centrum miasta znajdują się bowiem zabytki świadczące o jego długiej historii, sięgającej XIII wieku. Na szczególną uwagę zasługują pozostałości średniowiecznych murów miejskich, Domek Kata oraz Katedra Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. Wartą polecenia jest również wizyta w Muzeum Miejskim, którego siedziba znajduje się w zabytkowym Zespole Młyna Miejskiego. Muzeum oferuje wiele ciekawych ekspozycji, a wśród nich historię Koszalina od średniowiecza do współczesności. Nie zwlekaj więc i zaraz po przybyciu do miasta autobusem dalekobieżnym udaj się na jego zwiedzanie. Przekonasz się, iż Koszalin to bardzo ciekawe miasto.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Lublinem a Koszalinem.

Lublin to miasto położone we wschodniej Polsce, na Wyżynie Lubelskiej, nad rzeką Bystrzycą. Jest dziewiątym miastem w kraju pod względem liczby ludności i pierwszym miastem województwa lubelskiego. Pełni więc rolę jego stolicy i jest najważniejszym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i edukacyjnym na wschodnim brzegu Wisły. Ze względu na swoją długą historię, sięgająca 1317 roku Lublin jest również znaczącym centrum turystycznym, do którego z roku na rok przybywają coraz większe rzesze turystów. Do odwiedzenia miasta zachęca jego niepowtarzalna atmosfera, której tajemnica tkwi w wielokulturowości dawnego Lublina. Jej pozostałością są wspaniałe obiekty zabytkowe, wśród których na szczególną uwagę zasługują: Kaplica św. Trójcy, Jesziwa, Kościół Ewangelicki pod wezwaniem św. Trójcy oraz Cerkiew Prawosławna pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego. To jedynie kilka spośród wielu zabytków Lublina, jednak nie sposób wymienić tu wszystkich. Nie zwlekaj więc i zaraz po przybyciu do miasta autobusem dalekobieżnym udaj się na zwiedzanie!

Autobus: Koszalin → Lublin
03 cze 10:37
Koszalin
03 cze 20:36
Lublin, Dworzec kolejowy
z: PKP Intercity
od 81,00* PLN
04 cze 10:37
Koszalin
04 cze 20:36
Lublin, Dworzec kolejowy
z: PKP Intercity
od 81,00* PLN
06 cze 10:37
Koszalin
06 cze 20:36
Lublin, Dworzec kolejowy
z: PKP Intercity
od 72,90* PLN
Autobus: Lublin → Koszalin
04 cze 07:42
Lublin, Dworzec kolejowy
04 cze 17:40
Koszalin
z: PKP Intercity
od 72,90* PLN
05 cze 07:42
Lublin, Dworzec kolejowy
05 cze 17:40
Koszalin
z: PKP Intercity
od 72,90* PLN
06 cze 07:42
Lublin, Dworzec kolejowy
06 cze 17:40
Koszalin
z: PKP Intercity
od 64,80* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Koszalin → Lublin
Popularne połączenia z przesiadką  Koszalin → Lublin

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×