Reklama

Autobus Szczecin Kopenhaga: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kopenhaga ↔ Szczecin
Przewoźnik FlixBus
od 142,46* PLN
od 11h 10min
Przewoźnik Sindbad
od 403,89* PLN
od 14h 30min

Autobus Kopenhaga Szczecin Ceny

Autobus i autokar z Kopenhagi do Szczecina

Z województwa zachodniopomorskiego do samej stolicy Danii dojedziesz dalekobieżnym autobusem Kopenhaga-Szczecin. Bez chwili wahania znajdź się na jego pokładzie i zacznij przygodę, aby w pełni cieszyć się wycieczką, skorzystaj z wyszukiwarki dalekobieżnych autobusów, która odnajdzie dla Ciebie najkorzystniejsze połączenie autokarowe.

Główne miasto Danii nawiedzisz komfortowym dalekobieżnym autobusem Szczecin-Kopenhaga. Z dworca autobusowego krocz pod Radhuset, czyli kopenhaski ratusz, na którego wieży znajduje się Zegar Świata. Po podróży autobusowej pospaceruj nad kanałem portowym Nyhavn. Stamtąd nieopodal z pewnością nie ominiesz Amalienborg, czyli siedziby rodziny królewskiej i cmentarza Assistens Kirkegard, na którym pochowany jest Hans Christian Andersen. Miejski autobus podwiezie Cię na Kongens Nytorv - największy plac Kopenhagi, gdzie skosztujesz lokalnych specjałów. Nim ponownie przekroczysz próg dalekobieżnego autobusu to znajdź się w miejskiej cytadeli Kastellet.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Szczecinem i Kopenhagą

Do największej miejscowości północno-zachodniej Polski dostaniesz się bezpośrednim autokarem Kopenhaga-Szczecin. Po opuszczeniu przystanku autobusowego pospaceruj po Wałach Chrobrego prowadzącymi do Warty. Możesz miejskimi autobusami dojechać do Zamku Książąt Pomorskich czy Pałacu pod Globusem. Stajnia Książęca, Brama Portowa oraz kamienica Loitzów to między innymi również atrakcyjne zabytki. Nie zapomnij zajrzeć do kościóła św. Piotra i św. Pawła, a także szczecińskiego Gmachu Poczty. Zanim wejdziesz do powrotnego autokaru zahacz o Muzeum Morskie w Szczecinie, które szczyci się ciekawym zbiorem morskich obiektów technicznych.

Autobus: Kopenhaga → Szczecin
Kopenhaga przez Malmö
Szczecin
z: BlaBlaCar
od 59,00* PLN
Kopenhaga przez Malmö
Szczecin
z: BlaBlaCar
od 59,00* PLN
Kopenhaga przez Karlslunde
Szczecin
z: BlaBlaCar
od 63,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Kopenhaga → Szczecin
Popularne połączenia z przesiadką  Kopenhaga → Szczecin

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×