Reklama

Autobus Monachium Kielce: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kielce ↔ Monachium
Przewoźnik Distribusion
od 230,30* PLN
od 17h 45min
Przewoźnik Sindbad
od 283,99* PLN
od 17h 45min

Autobus Kielce Monachium Ceny

Autobus i autokar z Kielc do Monachium

Jeśli jesteś zwolennikiem wycieczek po ciekawych miastach Europy, to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, pokonujący trasę Kielce – Monachium. Pierwsze z miast położone jest w Polsce, w pięknych Górach Świętokrzyskich. Monachium z kolei to słynna stolica Bawarii, jednego z niemieckich krajów związkowych, słynącego z tradycji i piwa. Choć Twoja podróż nie będzie należała do krótkich, to przebiegnie szybko, a jej dodatkowymi atutami będą komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu. Ruszaj więc w drogę!

Kielce to prawie 300-tysieczne miasto usytuowane w środkowo-wschodniej Polsce, w Górach Świętokrzyskich, nad rzeką Silnicą. Jako największe miasto województwa świętokrzyskiego Kielce są jego stolicą i centralnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i edukacyjnym. Ze względu na swoje położenie, miasto stanowi doskonałą bazę wypadową do pieszych lub rowerowych wycieczek świętokrzyskimi szlakami turystycznymi. Część z nich swój bieg rozpoczyna w samych Kielcach, a do najciekawszych należą: szlak do Chęcin, Cedzyny i Podzamcza. Na terenie Kielc znajduje się również największe skupisko jaskiń w regionie. Jest nim wzgórze Kadzielnia z jedną z największych kieleckich atrakcji, którą jest Podziemna Trasa Turystyczna. Liczy ona około 160 metrów długości, a wyznacza ją zespół trzech, połączonych ze sobą jaskiń. Kielce to również wspaniałe zabytki, w tym m.in. Pałac Biskupów Krakowskich oraz Bazylika katedralna Najświętszej Maryi Panny. Trudno oddać tu urok miasta i wymienić wszystkie atrakcje Kielc, więc nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w ich kierunku. Kielce zapraszają.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Monachium a Kielcami.

Monachium to trzecie pod względem ilości mieszkańców miasto Niemiec. Usytuowane jest w południowej części kraju, na Wyżynie Bawarskiej, nad rzeką Izarą. Jest stolicą jednego z najciekawszych krajów związkowych – Bawarii. Z całą pewnością do dziś aktualne pozostają słowa Ludwika I Wittelsbacha, króla Bawarii, który mawiał, iż „Nikt nie będzie mógł powiedzieć, że zna Niemcy, nie będąc w Monachium”. Nie zwlekaj więc i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, którym dotrzesz do bawarskiej stolicy. Jej zwiedzanie rozpocznij od wizyty w browarze Hofbräuhaus, który jest kwintesencją Monachium. Obsługa tego najstarszego monachijskiego browaru ubrana jest w tradycyjne bawarskie stroje, czyli „drindle” i „lederhosen”, a panująca tu atmosfera na długo pozostanie w Twojej pamięci. Monachium to również wspaniałe zabytki, a wśród nich monumentalny kościół Teatynów, Katedra Najświętszej Marii Panny, Alter Hof, czyli dawna rezydencja Ludwika IV Bawarskiego i Nowy Ratusz, znajdujący się na Marienplatz - głównym placu miasta. Trudno oddać tu urok Monachium, wiec kup przewodnik i ruszaj na jego zwiedzanie.

Autobus: Kielce → Monachium
26 maj 14:15
Kielce
27 maj 08:00
Monachium, Przystanek autobusowy Hackerbrücke ZOB
z: Sindbad
od 283,99* PLN
30 maj 14:15
Kielce, Dworzec PKS
31 maj 08:00
Monachium, Przystanek autobusowy Hackerbrücke ZOB
z: Distribusion
od 230,30* PLN
30 maj 14:15
Kielce
31 maj 08:00
Monachium, Przystanek autobusowy Hackerbrücke ZOB
z: Sindbad
od 313,52* PLN
30 maj 19:00
Kielce
31 maj 06:36
Monachium przez Schweitenkirchen
z: BlaBlaCar
od 227,00* PLN
30 maj 19:00
Kielce
31 maj 06:36
Monachium przez Schweitenkirchen
z: BlaBlaCar
od 227,00* PLN
31 maj 14:15
Kielce, Dworzec PKS
01 cze 08:00
Monachium, Przystanek autobusowy Hackerbrücke ZOB
z: Distribusion
od 230,30* PLN
Autobus: Monachium → Kielce
25 maj 14:00
Monachium przez Bogenhausen
26 maj 01:53
Kielce
z: BlaBlaCar
od 135,47* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Kielce → Monachium
Popularne połączenia z przesiadką  Kielce → Monachium

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×