Reklama

Autobus Przemyśl Katowice: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Katowice ↔ Przemyśl
Przewoźnik Neobus
od 43,00* zł

Autobus i autokar z Katowic do Przemyśla

Miasto, które swoimi korzeniami sięga X wieku nawiedzisz dalekobieżnym autobusem z Katowic do Przemyśla. Z pewnością już nie możesz się doczekać, aby zmienić klimat i opuszczając Śląsk poznać Podkarpacie. Jak najszybciej skorzystaj z wyszukiwarki długodystansowych autobusów i znajdź najdogodniejsze dla siebie połączenie autokarowe.

Jako punkt startowy zwiedzania województwa śląskiego obierz samą jego stolicę udając się tam dalekobieżnym autobusem z Przemyśla do Katowic. Wyskakując z autokaru możesz od razu przesiąść się w miejski autobus, którym dojedziesz pod Pomnik Powstańców Śląskich, który upamiętnia powstania na tych właśnie ziemiach. Zaraz obok ukaże się Twoim oczom ciekawa architektonicznie budowla, a mianowicie katowicki Spodek, który wybitnie jest znany fanom piłki siatkowej. Po podróży autokarowej głód zaspokoisz na katowickim rynku, gdzie w pobliżu nie pomiń wizyty w znanym Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego. By móc jak najlepiej zapamiętać tę śląską metropolię wybierz się do wieżowca Altus, z którego ujrzysz całą panoramę Katowic.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Przemyślem i Katowicami

Niesamowite widoki obejrzysz wybierając się linią autokarową Katowice – Przemyśl do podkarpackiego ośrodka zlokalizowanego po obu stronach Sanu. Po opuszczeniu długodystansowego autobusu koniecznie zobacz forty twierdzy przemyskiej i Zamek Kazimierzowski na Wzgórzu Przemyskim. W okresie zimowym nie lada gratkę stanowi Kopiec Tatarski, z którego można w sezonie zjeżdżać. Przed kolejną podróżą autokarową na przemyskim rynku skosztuj lokalnej kuchni i obok odwiedź Wieżę Zegarową z Muzeum Dzwonów i Fajek.

*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×