Reklama

Autobus Nicea, Francja Katowice: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Katowice ↔ Nicea, Francja
Przewoźnik Distribusion
od 306,58* PLN
od 25h 25min
Przewoźnik Sindbad
od 336,93* PLN
od 25h 25min

Autobus Katowice Nicea, Francja Ceny

Autobus i autokar z Katowic do Nicei

Miasto goszczące u siebie EURO 2016 nawiedzisz dalekobieżnym autobusem Katowice-Nicea. Jak najprędzej znajdź chwilę wolnego czasu i przenieś się nad Lazurowe Wybrzeże, gdzie wśród niesamowitego otoczenia i przy słonecznej pogodzie wypoczniesz. Skorzystaj z wyszukiwarki dalekobieżnych autobusów, aby znaleźć najkorzystniejsze połączenie autokarowe.

Stolica województwa śląskiego osiągalna za sprawą bezpośredniego dalekobieżnego autobusu Nicea-Katowice. Na początek głód po przejeździe busem zaspokój na katowickim rynku. Zmierzając na miejski autobus zahacz o Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego. Od gwaru ukojenie znajdziesz w Parku Tadeusza Kościuszki, gdzie natkniesz się na jedyną w Polsce wieżę spadochronową. Pomnik Powstańców Śląskich to ogromny monument przypominający o istotnych dziejach regionu. Nim przekroczysz próg długodystansowego autobusu, zobacz katowicki Spodek, szczególnie bardzo dobrze znany pasjonatom piłki siatkowej.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Niceą i Katowicami

Na południe Francji przeniesie Cię komfortowy autokar Katowice-Nicea. Z dworca autobusowego wejdź na Wzgórze Zamkowe, aby móc popodziwiać nicejską panoramę. Kolejno odwiedź Stary Port w Nicei, gdzie skosztujesz smacznej rybki. Koniecznie obejrzyj nicejskie Stare Miasto, Plac Massona oraz Park Phoenix, gdzie z pewnością ciekawie spędzisz czas. Dodatkowo odkryj dzielnicę Cimiez z IX-wiecznym klasztorem Franciszkanów. Przed zajęciem miejsca w powrotnym autokarze pospaceruj po Promenadzie Anglików, która dostarczy Ci niesamowitych widoków w postaci błękitnej wody, a także zabytkowych budowli jak np. hotel Negresco. A jak już jesteś w Nicei to możesz odwiedzić pobliskie Cannes czy Monako

Autobus: Katowice → Nicea, Francja
10 cze 17:15
Katowice
11 cze 18:40
Nicea, Dworzec główny Nice-Ville
z: Distribusion
od 306,58* PLN
10 cze 17:15
Katowice, Dworzec PKS, Ul. Piotra Skargi
11 cze 18:40
Nicea, Dworzec główny Nice-Ville
z: Sindbad
od 336,93* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×