Bus Gorlice Katowice: Rozkład jazdy PKS

3 kroki do taniego biletu na połączenie autobusowe.
Reklama

Autobus Katowice Gorlice: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gorlice ↔ Katowice
Przewoźnik Voyager Transport
od 41,99* PLN
od 04h 40min

Autobus i autokar z Gorlic do Katowic

Dalekobieżnym autobusem z Gorlic do Katowic dojedziesz w ekspresowym tempie do śląskiej stolicy. Atrakcje, które zostały przygotowane przez miasto zadowolą każdego, dlatego znajdź chwilę wolnego czasu i rezerwuj bilet autobusowy już teraz.

Ciekawe miejsce do odkrycia poznasz z pomocą linii autobusowej Katowice Gorlice. Po opuszczeniu dworca autobusowego obierz kierunek na gorlicki rynek, gdzie wysłuchując hejnału „Beskidzkie Echo” z wieży gorlickiego ratusza, gdzie kiedyś mieściła się apteka Ignacego Łukasiewicza, można podziwiać urocze miejskie kamieniczki. Koniecznie trzeba się znaleźć na skrzyżowaniu ulic Węgierskiej i Kościuszki, gdyż tam zapalono pierwszą na świecie uliczna lampę naftową w 1854 roku. Przed wyruszeniem w dalszą podróż autobusową zobacz rezydencji założycieli miasta, czyli dworu Karwacjanów.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Katowicami i Gorlicami

Bezpośredni i komfortowy przejazd zostanie zapewniony przez autokar z Gorlic do Katowic. Z przystanku autobusowego wybierz się do wieżowca Altus, z którego obejrzysz katowicką panoramę. Następnie zaspokój głód, bądź pragnienie na katowickim rynku, skąd niedaleko już na wyciągnięcie ręki będzie mieć Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego. Miejskim autobusem dotrzesz do Pomnika Powstańców Śląskich, który w swoim czasie był największym monumentem w kraju. W najbliższej odległości znajduje się również dobrze znana sympatykom piłki siatkowej hala widowiskowo-sportowa, czyli katowicki Spodek. Nim wsiądziesz do dalekobieżnego autobusu przespaceruj się po Parku Kościuszki, gdzie będziesz mieć jeszcze okazję rzucić okiem na jedyną w Polsce wieżę spadochronową.

Autobus: Gorlice → Katowice
24 lut 06:30
Gorlice
24 lut 11:10
Katowice
z: Voyager Transport
od 41,99* PLN
24 lut 08:00
Gorlice
24 lut 10:50
Katowice
z: BlaBlaCar
od 30,00* PLN
Gorlice przez Grybów
Katowice
z: BlaBlaCar
od 27,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Gorlice → Katowice
Popularne połączenia z przesiadką Katowice → Gorlice
Popularne połączenia z przesiadką  Gorlice → Katowice

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×