Reklama

Autobus Hel Gdynia: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdynia ↔ Hel
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Gdynia ↔ Hel. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Gdyni na Hel

Jeśli nie udało Ci jeszcze dotychczas zobaczyć jednej z najmłodszych i jednej z najstarszych osad nad Bałtykiem, koniecznie zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny na trasie Gdynia-Hel. W ten sposób za niska cenę szybko i w komfortowych warunkach dostaniesz się z punktu A do punktu B. Koniecznie spakuj krem do opalania i kostium kąpielowy!

Gdynia to żeglarska stolicy Polski. Każdy odwiedzający Gdynię, swe pierwsze kroki po opuszczeniu autobusu dalekobieżnego kieruje w stronę nadbrzeża. Cumują tam bowiem takie znane jednostki żeglugi jak ORP Błyskawica, Dar Pomorza, czy Dar Młodzieży. Gdynia, pomimo swego stosunkowo młodego wieku, jest dzisiaj jednym z głównych portów nad należącym do Polski obszarem Bałtyku. Oprócz atrakcji związanych z szeroko pojętą żeglugą Gdynia oferuje swoim gościom również inne atrakcje, począwszy od możliwości zwiedzania nowoczesnego Oceanarium po spacery wspaniałą promenadą i molem, na końcu którego obejrzeć można pomnik Maszty.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Helem a Gdynią

Hel, niezwykły kurort w województwie pomorskim, położony na Mierzei Helskiej. Najdogodniejszym środkiem komunikacyjnym, którym dotrzecie na Hel, mogąc jednocześnie podziwiać jego uroki, jest autobus dalekobieżny. Będziesz niezwykle zaskoczony wspaniałymi widokami krajobrazowymi, które leżą w granicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Po opuszczeniu pokładu warto, abyś zwrócił uwagę na wspaniałe wydmy, białe i szare. Oprócz walorów krajobrazowych na pewno zwrócisz uwagę na piękną, zabytkową Latarnie Morską, która dostępna jest dla zwiedzających w okresie maj-wrzesień. Miłośnicy zwierząt będą zachwyceni możliwością odwiedzenia Fokarium, gdzie główna atrakcję stanowią foki szare. Na Helu nie będą nudzić się również zwolennicy zabytkowej zabudowy. Nie mogą oni ominąć wspaniałej i niezwykle urokliwej ulicy Wiejskiej. Jeśli znudzą Cię spacery, wsiądź do Helskiej Kolejki Wąskotorowej, z której podziwiać będziesz uroki okolicy.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×