Reklama

Autobus Puck Gdynia: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdynia ↔ Puck
Przewoźnik Pol Regio
od 9,80* PLN
od 00h 32min

Autobus Gdynia Puck Ceny

Autobus i autokar z Gdyni do Pucka

Jeśli pragniesz udać się w krótką, jednak niezwykle ciekawą podróż, to już teraz skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Gdynia - Puck. Obie miejscowości usytuowane są nad Morzem Bałtyckim i obie przyciągają rzesze turystów. Gdynia zachwyci Cię swoją historią i ciekawymi miejscami, a Puck pięknymi plażami i wieloma atrakcjami. Trasę pomiędzy Gdynią, a Puckiem pokonasz bardzo szybko, a czas podróży umilą Ci komfortowe warunki, panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu. Ruszaj w drogę!

Gdynia to 250-tysięczne miasto położone w północnej części Polski, w województwie pomorskim. Jego głównym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo Morza Bałtyckiego, dzięki któremu Gdynia jest drugim pod względem przeładunków portem morskim kraju. Historia gdyńskiego portu jest zresztą historią samego miasta. Początki jego budowy miały miejsce w latach 20-tych XX wieku, kiedy to w wyniku traktatu wersalskiego Polska otrzymała 140 km pas wybrzeża morskiego. Umożliwiło to budowę portu, a wybór miejsca padł na niewielką wówczas osadę rybacką – Gdynię. Już w roku 1926 otrzymała ona prawa miejskie, a dzisiaj stanowi jeden z najważniejszych ośrodków gospodarczych Polski północnej. Gdy znajdziesz się już w mieście i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego udaj się w pierwszej kolejności w stronę Placu Kaszubskiego. Jego nazwa nawiązuje do ścisłych związków Gdyni z Kaszubami, których ogromnym orędownikiem był Antoni Abraham, którego pomnik znajduje się w tym właśnie miejscu. Wartym obejrzenia jest również Domek Abrahama, w którym spędził on ostatnie trzy lata swojego życia. Gdynia to również Oksywie, Kamienna Góra i wiele innych atrakcji, których nie sposób tutaj wymienić. Przybywaj! Miasto serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Puckiem a Gdynią.

Puck to 11-tysięczne miasto położone w północnej części Polski, u ujścia rzeki Płutnicy do Zatoki Puckiej, będącej częścią Morza Bałtyckiego. Takie usytuowanie miasta jest jednym z jego głównych walorów. Z jednej strony Puck jest bowiem cenioną miejscowością wypoczynkową i turystyczną, a z drugiej strony stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania pobliskiego Wejherowa, Gdyni i Gdańska. W okresie letnim Puck zapełnia się urlopowiczami, których przyciągają tutejsze plaże i doskonale rozwinięta infrastruktura turystyczna. Miasto oferuje wówczas wiele atrakcji, wśród których szczególnym zainteresowaniem cieszą się rejsy po Zatoce Puckiej, które odbywają się na trasie Puck - Jastarnia lub Puck – Hel. Puck to również interesujące zabytki, w tym m.in. Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła, urokliwy szpitalik dla ubogich wzniesiony z muru pruskiego w I połowie wieku XVIII i neogotycki Ratusz. Jak widzisz Puck to bardzo interesujące miasto, więc nie zwlekaj i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w jego kierunku. Puck gorąco zaprasza!

Autobus: Gdynia → Puck
25 paź 10:52
Gdynia Dworzec kolejowy Glowny
25 paź 11:24
Puck, Dworzec PKS
z: Pol Regio
od 9,80* PLN
26 paź 10:52
Gdynia Dworzec kolejowy Glowny
26 paź 11:24
Puck, Dworzec PKS
z: Pol Regio
od 9,80* PLN
26 paź 16:40
Gdynia
26 paź 17:30
Puck przez Władysławowo
z: BlaBlaCar
od 4,00* PLN
Autobus: Puck → Gdynia
25 paź 09:40
Puck, Dworzec PKS
25 paź 10:12
Gdynia Dworzec kolejowy Glowny
z: Pol Regio
od 9,80* PLN
26 paź 09:40
Puck, Dworzec PKS
26 paź 10:12
Gdynia Dworzec kolejowy Glowny
z: Pol Regio
od 9,80* PLN
30 paź 08:00
Puck przez Władysławowo
30 paź 08:50
Gdynia
z: BlaBlaCar
od 4,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×