Reklama

Autobus Suwałki Dortmund: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Dortmund ↔ Suwałki
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Dortmund ↔ Suwałki. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Dortmundu do Suwałk

Zachodnie rejony Niemiec i północno-wschodni rejon Polski poznasz dalekobieżnym autobusem Dortmund-Suwałki. Nie może ominąć Cię taka szansa, dlatego jak najszybciej przybywaj. Włącz wyszukiwarkę dalekobieżnych autobusów i pozwól jej znaleźć dla siebie najkorzystniejsze połączenie autokarowe.

Miejscowość usytuowaną w Zagłębiu Rurhy odwiedzisz komfortowym dalekobieżnym autobusem Suwałki-Dortmund. Zaraz po wyjściu z długodystansowego autobusu krocz do kościoła św. Rajnolda, z którego wieży obejrzysz panoramę Dortmundu, z kolei tuż przy nim zahacz o kościół Mariacki. Zapewne już wjeżdżając do miasta ujrzysz budynek ze złotą literą "U", gdzie mieście się leżakownia i fermentownia piwa. Złoty Cud Westfalii oglądniesz w kościele św. Piotra. Miejskim autobusem dojedziesz do Muzeum Dziedzictwa Przemysłowego Zeche Zollern czy Muzeum Browarnictwa. Przed wejściem do powrotnego autobusu odwiedź Signal Iduna Park, czyli stadion słynnej Borussi Dortmund.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Suwałkami i Dortmundem

Do podlaskiego miasta znad rzeki Czarnej Hańczy dostaniesz się bezpośrednim autokarem Dortmund-Suwałki. Z dworca autobusowego wybierz się na suwalski deptak, czyli ulicę Chłodną, która nazwę wzięła od tego, że w Suwałkach odnotowano najniższe temperatury w kraju. Miejskim autobusem odwiedzisz Muzeum Marii Konopnickiej, gdyż pisarka urodziła się właśnie w tym mieście. Ciekawymi zabytkami są konkatedra św. Aleksandra, cerkiew prawosławna Wszystkich Świętych oraz kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nim przekroczysz próg następnego autokaru zawitaj nad Zalew Arkadia, który jest ośrodkiem rekreacyjnym położonym w centrum miasta.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×