Reklama

Autobus Koszalin Darłowo: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Darłowo ↔ Koszalin
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Darłowo ↔ Koszalin. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Darłowa do Koszalina

Już teraz skorzystaj z naszej oferty i wybierz się w podróż autobusem dalekobieżnym po ciekawych miastach województwa zachodniopomorskiego. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji biletu a pokonanie trasy Darłowo – Koszalin będzie już tylko formalnością. Darłowo, z wchodzącym w jego skład Darłówkiem zachwyci Cię malowniczym usytuowaniem i interesującymi zabytkami. W Koszalinie – jednym z najciekawszych miast regionu będziesz miał okazję obejrzeć Skansen Jamneński i dawną wioskę rybacką o ciekawej architekturze. To nie będzie daleka podróż, więc przebiegnie ona szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu skłonią Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Darłowo to 14-tysięczna miejscowość położona w północno-zachodniej części Polski, w województwie zachodniopomorskim. Leży ona na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, w dolinie rzek Wieprzy i Grabowej i znajduje się na terenie obszaru chronionego, wchodzącego w skład Koszalińskiego Pasu Nadmorskiego. Jedną z dwóch części miasta jest Darłówko, szczycące się pięknymi plażami i doskonale rozwiniętą infrastrukturą turystyczną. To jeden z najpopularniejszych, polskich kurortów nadmorskich z licznymi hotelami, pensjonatami i kwaterami prywatnymi. Darłowo to również piękne zabytki i doskonale zachowany średniowieczny układ urbanistyczny miasta. Warto więc wybrać się na spacer jego ulicami, podczas którego będziesz miał okazję obejrzeć m.in. barokowy Ratusz z 1725 roku, Kościół Mariacki, którego budowę datuje się na I połowę wieku XIV oraz Bramę Wysoką, jedyną zachowaną bramę z dawnego systemu obronnego miasta. Jednym z najcenniejszych obiektów Darłowa jest jednak Zamek Książąt Pomorskich z wysoką na 24 metry wieżą. To jedynie namiastka tutejszych atrakcji, więc nie zwlekaj i już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę Darłowa. Miasto gorąco zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Koszalinem a Darłowem.

Koszalin to drugie co do wielkości miasto Pomorza Zachodniego, leżące w administracyjnych granicach województwa zachodniopomorskiego. Liczy ono ponad 100 tysięcy mieszkańców i jest ważnym ośrodkiem gospodarczym i kulturalnym regionu. Jednym z atutów Koszalina jest niedaleka odległość miasta od wybrzeża Morza Bałtyckiego, która wynosi w linii prostej zaledwie 11 km. Z Koszalina dotrzesz w zaledwie niecałą godzinę autobusem do Kołobrzegu. Zanim wyruszysz w dalszą podróż warto jednak na nieco dłużej zatrzymać się w samym Koszalinie, gdyż jego zabytki znajdują się na trasie Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Na szczególną uwagę zasługują tutejsze obiekty sakralne, a wśród nich: Katedra Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny uważana za najcenniejszy zabytek miasta, Kościół św. Józefa i ewangelicko-augsburska Kaplica św. Gertrudy. Koszalin to także niezwykle ciekawy i cieszący się ogromną popularnością wśród turystów Skansen Jamneński, w którym prezentowane są zabytki kultury pomorskiej. Jednymi z najciekawszych obiektów są zabudowania dawnej zagrody rybackiej o charakterystycznej, szachulcowej konstrukcji. Nie zwlekaj więc i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, którym dotrzesz do miasta. Koszalin gorąco zaprasza!

Popularne połączenia z przesiadką Darłowo → Koszalin
Popularne połączenia z przesiadką  Darłowo → Koszalin

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×