Reklama

Autobus Warszawa Chmielnicki: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Chmielnicki ↔ Warszawa
Przewoźnik Eastern European Travel
od 103,76* PLN
od 13h 10min
Przewoźnik Lux-trans
od 121,74* PLN
od 17h 55min
Przewoźnik TocoBus
od 121,74* PLN
od 11h 35min

Autobus Chmielnicki Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Chmielnickiego do Warszawy

Jeśli pragniesz uczynić coś niezwykłego, to już teraz skorzystaj z naszej oferty. Nie zwlekaj i zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Chmielnicki - Warszawa. Chmielnicki to miasto na Ukrainie, posiadające bardzo bogatą i ciekawą historię oraz wspaniałe zabytki architektoniczne. Warszawa zauroczy Cię miejscami, które posiadają sporo uroku i charakteryzują się niezwykłą atmosferą. To będzie bardzo interesująca wycieczka. Twoja podróż przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu, miła atmosfera i niska cena biletu wprawią Cię już na początku w doskonały nastrój. Ruszaj w drogę!

Chmielnicki to miasto nad Bohem, w zachodniej części Ukrainy. Miasto zamieszkiwane jest obecnie przez niespełna 267 tysięcy mieszkańców i jest stolicą obwodu. Chmielnicki to miasto, którego historia w dużej mierze związana jest historią Rzeczypospolitej. Pierwotna nazwa miasta brzmiała Płoskirów, a miasto leżało w granicach Korony Królestwa Polskiego. Jego właścicielami, kolejno od roku 1550 byli rycerz Maciej Włodek z Hermanowa, Stanisław Lanckoroński i Klemens Zamoyski. Po II rozbiorze Polski miasto znalazło się w zaborze rosyjskim, po I wojnie światowej wróciło do państwa polskiego, jednak ostatecznie znalazło się w granicach Związku Radzieckiego, a dzisiaj jest miastem niepodległej Ukrainy. Zmiana nazwy z Płoskirowa na Chmielnicki miała miejsce w 1954 roku. Gdy znajdziesz się już w Chmielnickim i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego udaj się na spacer po mieście, podczas którego wartymi obejrzenia są m.in. Sobór św. Andrzeja z 1889 roku, Cerkiew św. Jerzego z 1898 roku, Cerkiew Narodzin Matki Bożej z XIX wieku oraz budynek dawnej Poczty. Przekonasz się, iż Chmielnicki to bardzo piękne miasto. Przybywaj!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Chmielnickim.

Warszawa to miasto nad Wisłą, w centralnej Polsce, w województwie mazowieckim. Jest największym miastem w Polsce i jej stolicą. Gdy znajdziesz się już w Warszawie i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego udaj się na spacer po mieście. Zwiedzanie Warszawy rozpocznij od warszawskiej Pragi, dzielnicy usytuowanej na prawym brzegu Wisły. Jeszcze w XVIII wieku stanowiła ona oddzielne miasto, a dzisiaj jest ulubionym miejscem warszawskiej bohemy, stanowiącym swoistego rodzaju centrum artystyczne z licznymi galeriami. Na Pradze znajdziesz obiekty zabytkowe, wśród których do najpiękniejszych należy Cerkiew metropolitalna św. Marii Magdaleny oraz Kościół Matki Bożej Loretańskiej. Warto wstąpić również na podwórza licznych tutaj kamienic, które skrywają przepiękne, zabytkowe kapliczki. Powstały one podczas okupacji i Powstania Warszawskiego, a ich zadaniem było przejmowanie funkcji zbombardowanych kościołów. Warszawska Praga to niezwykle ciekawa dzielnica, gdzie znajdziesz również wiele modnych pubów, kawiarni i restauracji, które w większości usytuowane są przy ulicy Ząbkowskiej. Po krótkim odpoczynku czas na lewobrzeżną Warszawę, na zwiedzanie której warto zarezerwować nieco więcej czasu. Warszawa serdecznie zaprasza.

Autobus: Chmielnicki → Warszawa
24 sty 12:30
Chmielnicki
25 sty 06:25
Warszawa przez Bronisze, Województwo mazowieckie
z: Lux-trans
od 121,74* PLN
26 sty 17:40
Chmielnicki
27 sty 05:55
Warszawa przez Lotnisko Chopina w Warszawie (WAW), Dworzec PKS
z: Eurolines Madeltrans
od 129,00* PLN
Chmielnicki
24 sty 06:50
Warszawa przez Lotnisko Chopina w Warszawie (WAW)
z: Eastern European Travel
od 103,76* PLN
Autobus: Warszawa → Chmielnicki
24 sty 15:00
Warszawa
25 sty 00:50
Chmielnicki
z: BlaBlaCar
od 23,00* PLN
24 sty 21:00
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
25 sty 08:55
Chmielnicki
z: Orion Auto
od 140,00* PLN
25 sty 03:10
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
25 sty 16:30
Chmielnicki
z: East West Eurolines
od 140,00* PLN
25 sty 19:00
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
26 sty 06:05
Chmielnicki
z: Intercars Polska
od 141,40* PLN
26 sty 19:00
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
27 sty 06:05
Chmielnicki
z: Intercars Polska
od 141,40* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×