Reklama

Autobus Lublin Chmielnicki: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Chmielnicki ↔ Lublin
Przewoźnik Openline
od 105,00* PLN
od 09h 05min
Przewoźnik Orion Auto
od 135,00* PLN
od 11h 25min
Przewoźnik AGAT
od 136,48* PLN
od 10h 40min

Autobus Chmielnicki Lublin Ceny

Autobus i autokar z Chmielnickiego do Lublina

Jeśli pragniesz uczynić coś niezwykle interesującego, to już teraz skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Chmielnicki - Lublin. Chmielnicki to ukraińskie miasto o ciekawej historii, której pamiątką są liczne zabytki architektoniczne. Lublin z kolei to jedno z najstarszych, polskich miast. Słynie ono z uroczych zakątków i niepowtarzalnej atmosfery. To będzie podróż, która przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu będą jej dodatkowymi atutami. Ruszaj w drogę!

Chmielnicki to miasto położone w zachodniej części Ukrainy, nad rzeką Boh. Liczy ono prawie 267 tysięcy mieszkańców, stanowiąc centrum obwodu i powiatu chmielnickiego. To również duży ośrodek historyczny, gospodarczy i kulturalny Podola oraz ważny węzeł komunikacji drogowej i kolejowej. Przez miasto przebiega m.in. autostrada Żytomierz – Czerniowce, stanowiąca doskonałą okazję do odbycia krótkich wycieczek po najbliższej okolicy. Warto jednak na nieco dłużej zatrzymać się w samym mieście, gdyż dzieje Chmielnickiego, sięgające wieku XVI w dużej mierze związane są z historią Rzeczypospolitej. Nie trać więc czasu i zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego udaj się na spacer ulicami tego ciekawego miasta. W jego trakcie będziesz miał okazję obejrzeć m.in. Sobór św. Andrzeja, Cerkiew św. Jerzego, Cerkiew Narodzin Matki Bożej, piękny budynek dawnej Poczty oraz wiele, wiele innych budowli. Chmielnicki serdecznie zaprasza. Przybywaj!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Lublinem a Chmielnickim.

Lublin to miasto położone we wschodniej części Polski, nad rzeką Bystrzycą. Liczy ono 340 tysięcy mieszkańców i jest stolicą malowniczego województwa lubelskiego. Lublin pełni również rolę dużego ośrodka gospodarczego, kulturalnego i edukacyjnego wschodniej części kraju, a jego ponad 7 – wiekowa historia przyczynia się do ciągle wzrastającego ruchu turystycznego. Cechą charakterystyczną miasta oprócz wspaniałych zabytków jest jego niepowtarzalna atmosfera, wynikająca z wielokulturowości, która była tu obecna przez szereg stuleci. Nie zwlekaj więc i zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego udaj się na spacer lubelskimi ulicami. W jego trakcie będziesz miał okazję obejrzeć m.in. Trybunał Koronny, Plac po Farze, kamienice Konopniców i Lubomelskich, Bramę Krakowską, Zamek Lubelski i wiele, wiele innych obiektów. Rozważ również wycieczkę do pobliskich Puław, słynących z pięknego Pałacu Czartoryskich. Serdecznie zapraszamy!

Autobus: Chmielnicki → Lublin
26 kwi 22:25
Chmielnicki
27 kwi 07:30
Lublin
z: Openline
od 105,00* PLN
Autobus: Lublin → Chmielnicki
20 kwi 14:10
Lublin
21 kwi 01:35
Chmielnicki
z: Openline
od 105,00* PLN
20 kwi 23:50
Lublin, Dworzec PKS, al. Tysiąclecia
21 kwi 10:30
Chmielnicki
z: AGAT
od 136,48* PLN
21 kwi 06:00
Lublin, Dworzec PKS, al. Tysiąclecia
21 kwi 17:15
Chmielnicki
z: Perzhylo Yu.T.
od 139,85* PLN
22 kwi 17:50
Lublin
23 kwi 01:40
Chmielnicki
z: BlaBlaCar
od 60,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×