Reklama

Autobus Zakopane Bydgoszcz: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Bydgoszcz ↔ Zakopane
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Bydgoszcz ↔ Zakopane. Proszę wypełnić formularz.

Autobus Bydgoszcz Zakopane Ceny

Autobus i autokar z Bydgoszczy do Zakopanego

Jeśli pragniesz różnorodności, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Już teraz dokonaj rezerwacji biletu i razem z nami wybierz się w podróż autobusem dalekobieżnym, pokonującym trasę Bydgoszcz – Zakopane. Pierwsze z miast zachwyci Cię wspaniałymi zabytkami i ich naturalną symbiozą z ciekami wodnymi. Zakopane z kolei oczaruje Cię tatrzańskimi krajobrazami i niepowtarzalną atmosferą. Twoja podróż – choć nie najkrótsza - przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu będą dodatkowymi atutami tej niezwykle ciekawej wycieczki.

Bydgoszcz to jedno z największych i najpiękniejszych polskich miast. Położone jest w Polsce północnej, w województwie kujawsko-pomorskim. O charakterze miasta w dużej mierze zdecydowało jego usytuowanie nad rzeką Brdą, Kanałem Bydgoskim i Wisłą. Cieki wodne stanowiły bowiem istotny element miastotwórczy Bydgoszczy i przyczyniały się do rozwoju miasta. Brda i Wisła odegrały ważną rolę w polskiej żegludze śródlądowej oraz w handlu spławnym, a późniejsza budowa Kanału Bydgoskiego umożliwiła połączenie Wisły i Odry. Dlatego też za najcenniejszy potencjał środowiskowy Bydgoszczy uznaje się tzw. Bydgoski Węzeł Wodny. Gdy przybędziesz do Bydgoszczy autobusem dalekobieżnym koniecznie udaj się na spacer po mieście, podczas którego przekonasz się, iż woda stanowi jego oryginalny walor. W pierwszej kolejności odwiedź Wyspę Młyńską, uznawaną za najbardziej urokliwy zakątek miasta. Znajdziesz tu wspaniałe nadbrzeża, kaskady rzeczne i jazy. Jest to przykład niesamowitej wręcz symbiozy miasta z ciekami wodnymi. Twoją szczególną uwagę przyciągnie tzw. Wenecja Bydgoska, która jest niczym innym jak ciągiem uroczych kamieniczek, które „wychodzą” na spotkanie wodzie. To nad nią usytuowane są również bydgoskie Stare Spichlerze, stanowiące symbol miasta oraz Katedra św. Marcina i Mikołaja. Będziesz oczarowany Bydgoszczą. Miasto serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Zakopanem a Bydgoszczą.

Zakopane to prawie 30-tysięczne miasto leżące w Polsce południowej, na Podhalu, w województwie małopolskim. Jest najwyżej położonym polskim miastem. Należy do tych miejscowości, które bez względu na porę roku cieszą się ogromną popularnością wśród turystów. Zakopane stanowi bowiem doskonałą bazę wypadową na tatrzańskie szlaki górskie oraz jest doskonałym miejscem do uprawiania sportów zimowych, dzięki czemu zyskało miano „zimowej stolicy Polski”. Gdy znajdziesz się w Zakopanem i opuścisz już pokład autobusu dalekobieżnego, którym tutaj przybyłeś, warto w pierwszej kolejności zapoznać się z historią miasta i regionu. Ułatwi Ci to wizyta w Muzeum Tatrzańskim im. Tytusa Chałubińskiego. Następnie skieruj się na ulicę Kościeliską. To tutaj znajduje się słynna willa Koliba, która jest pierwszym z domów, wybudowanych w tzw. stylu zakopiańskim. Podczas pobytu w Zakopanem nie możesz odmówić sobie spaceru po słynnych Krupówkach, które są najważniejszą arterią komunikacyjną miasta. To tutaj znajdziesz mnóstwo kawiarni, pubów i restauracji oraz sklepów z ekskluzywną odzieżą. Nie sposób wymienić tu wszystkich atrakcji Zakopanego. Przybywaj! Miasto serdecznie zaprasza!

Popularne połączenia z przesiadką Bydgoszcz → Zakopane
Popularne połączenia z przesiadką Zakopane → Bydgoszcz
Popularne połączenia z przesiadką  Bydgoszcz → Zakopane

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×