Reklama

Autobus Mannheim Bydgoszcz: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Bydgoszcz ↔ Mannheim
Przewoźnik Eurolines Germany
od 171,03* PLN
od 14h 20min

Autobus Bydgoszcz Mannheim Ceny

Autobus i autokar z Bydgoszczy do Mannheim

Jeśli jesteś miłośnikiem zwiedzania niezwykłych miast, których urok na trwale pozostaje we wspomnieniach, już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, pokonujący trasę Bydgoszcz-Mannheim. Pierwsze z miast, położone w północnej Polsce, zachwyci Cię wspaniałą atmosferą i zabytkami. Mannheim to z kolei jedno z najciekawszych miast niemieckich o wyjątkowym układzie urbanistycznym, które koniecznie musisz zobaczyć. Podróż – na tej bądź co bądź - nie należącej do najkrótszych trasie, upłynie Ci niezwykle szybko, dzięki doskonałym warunkom panującym na pokładzie autobusu. Dodatkowo niska cena biletu sprawi, że będziesz zachwycony dokonanym przez siebie wyborem.

Bydgoszcz to stolica województwa kujawsko-pomorskiego, stanowiąca jego centrum kulturalne i edukacyjne. Mówiąc o Bydgoszczy nie można pominąć informacji, iż jest ono położone nad Brdą i Kanałem Bydgoskim, a od wschodu graniczy z Wisłą. Stąd w mieście wiele budowli hydrotechnicznych tj. śluz, jazów, port rzeczny, zapora wodna i wiele innych. Gdy opuścisz autobus dalekobieżny, na pokładzie którego dotarłeś do miasta, skieruj swe kroki ku ulicy Mostowej, gdzie Twoim oczom ukażą się trzy szachulcowe spichlerze, uznane za oficjalny symbol miasta. Pochodzą one z XVIII i XIX wieku, a ich usytuowanie nad Brdą wprawi Cię w niekłamany zachwyt. Budowle te były kiedyś jednymi z wielu magazynów zbożowych. Dzisiaj stanowią własność Muzeum Okręgowego. Niedaleko stąd możesz podziwiać linę rozpostartą nad Brdą i balansującego na niej linoskoczka. To rzeźba zatytułowana „Przechodzący przez rzekę”. Wymienione atrakcje to jedynie namiastka tego, co Bydgoszcz ma Ci do zaoferowania. Przybywaj!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Mannheim a Bydgoszczą

Mannheim to miasto w Niemczech, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia. Mannheim zwane jest „kwadratowym miastem”, co stanowi jego główną atrakcję turystyczną. Mowa tu o jego zabytkowym układzie urbanistycznym, opartym na planie szachownicy. Stare centrum miasta składa się bowiem z 144 kwadratowych pól, przy czym ciekawostką jest, iż oddzielające je ulice nie posiadają nazw, a jedynie oznaczenia siatki pól np. B5, H7. Po przybyciu do Mannheim na pokładzie autobusu dalekobieżnego oczywistym jest, iż swoje pierwsze kroki musisz skierować właśnie w stronę Starego Miasta. Pamiętaj jednak, aby zarezerwować czas na obejrzenie największego w Niemczech (i drugiego w Europie) pałacu barokowego, wzniesionego na podobieństwo pałacu wersalskiego. To nie wszystko co Mannheim ma do zaoferowania, jednak do Ciebie należy dalszy wybór miejsc, które pragniesz zobaczyć.

Autobus: Bydgoszcz → Mannheim
07 gru 18:10
Bydgoszcz
08 gru 08:30
Mannheim, Centralny dworzec autobusowy, Heinrich-von-Stephan-Straße
z: Eurolines Germany
od 260,82* PLN
08 gru 18:10
Bydgoszcz
09 gru 08:30
Mannheim, Centralny dworzec autobusowy, Heinrich-von-Stephan-Straße
z: Eurolines Germany
od 235,17* PLN
09 gru 18:10
Bydgoszcz
10 gru 08:30
Mannheim, Centralny dworzec autobusowy, Heinrich-von-Stephan-Straße
z: Eurolines Germany
od 171,03* PLN
Autobus: Mannheim → Bydgoszcz
07 gru 18:30
Mannheim, Centralny dworzec autobusowy, Heinrich-von-Stephan-Straße
08 gru 10:45
Bydgoszcz
z: Eurolines Germany
od 273,65* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×