Reklama

Autobus Żytomierz Warszawa: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Warszawa ↔ Żytomierz
Przewoźnik Infobus.eu
od 101,99* PLN
od 11h 15min
Przewoźnik P-Trans
od 113,00* PLN
od 13h 30min
Przewoźnik AGA Travel
od 120,00* PLN
od 11h 55min

Autobus i autokar z Warszawy do Żytomierza

Jeśli pragniesz odbyć bardzo ciekawą podróż, dzięki której będziesz miał okazję poznać kulturę sąsiadujących ze sobą krajów, to już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus jednej z linii dalekobieżnych, pokonujący trasę Warszawa – Żytomierz. Pierwsze z miast jest stolicą Polski, oferującą wiele wspaniałych atrakcji i miejsc wartych obejrzenia. Żytomierz z kolei to ukraińskie miasto o długiej i bardzo ciekawej historii. Choć to nie będzie krótka podróż to przebiegnie ona szybko, a jej czas umilą Ci komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu. Ruszaj w drogę!

Warszawa to jedno z najciekawszych i najchętniej odwiedzanych polskich miast. Jest ono stolicą kraju i jego ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym, politycznym i turystycznym. Najpopularniejszymi warszawskimi obiektami i jednocześnie symbolami miasta są: Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski, Kolumna króla Zygmunta III Wazy, Łazienki Królewskie i Wilanów. Warto jednak zboczyć z utartych szlaków turystycznych, aby odkryć mniej znane warszawskie atrakcje. Jedną z nich jest Praga – dzielnica, która jako jedyna nie uległa zniszczeniu podczas II wojny światowej. Przez lata uważana była ona za mieszankę różnorodności i wielokulturowości, stąd warto zagłębić się w jej historię i odwiedzić Muzeum Warszawskiej Pragi. Po tej ciekawej wizycie czas na praskie zabytki. Do najciekawszych należą obiekty sakralne, a więc: Kościół Najświętszej Matki Bożej Loretańskiej, Bazylika katedralna św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika oraz Sobór metropolitalny Świętej Równej Apostołom Marii Magdaleny. To jedynie kilka spośród wielu atrakcji warszawskiej Pragi więc nie zwlekaj i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku stolicy. Warszawa gorąco zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Żytomierzem a Warszawą.

Żytomierz to 270-tysięczne miasto w centralno-zachodniej części Ukrainy, położone nad rzeką Teterew. Jest ono dużym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i edukacyjnym regionu, a jego długa historia, sięgająca wieku IX pozostawiła tu wiele ciekawych zabytków. W momencie powstania Żytomierz był największym miastem Rusi Kijowskiej. W I połowie wieku XIV stał się częścią Wielkiego Księstwa Litewskiego, a sto lat później otrzymał prawa miejskie z rąk króla Polski Kazimierza Jagiellończyka. Gdy znajdziesz się już w mieście i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego koniecznie udaj się na jego zwiedzanie. Wartymi obejrzenia są m.in.: Katedra św. Zofii, Kościół św. Jana z Dukli, piękny Sobór Przemienienia Pańskiego oraz dom Józefa Ignacego Kraszewskiego, który spędził w Żytomierzu 7 lat swego życia, pracując jako kurator szkolny. To jedynie kilka spośród wielu atrakcji miasta. Kup więc przewodnik i przybywaj! Żytomierz serdecznie zaprasza!

Autobus: Warszawa → Żytomierz
03 gru 19:30
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
04 gru 06:30
Żytomierz
z: Fortuna Tour
od 140,00* PLN
04 gru 17:20
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
05 gru 05:15
Żytomierz
z: AGA Travel
od 120,00* PLN
04 gru 21:30
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
05 gru 09:40
Żytomierz
z: P-Trans
od 122,63* PLN
06 gru 18:55
Warszawa
07 gru 08:30
Żytomierz
z: Voyager
od 140,00* PLN
06 gru 22:10
Warszawa przez Sękocin Las
07 gru 09:25
Żytomierz
z: Infobus.eu
od 101,99* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×