Reklama

Autobus Włodzimierz Wołyński Warszawa: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Warszawa ↔ Włodzimierz Wołyński
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Warszawa ↔ Włodzimierz Wołyński. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Warszawy do Włodzimierza Wołyńskiego

Jeśli pragniesz udać się w ciekawą podróż, to już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Warszawa – Włodzimierz Wołyński. Przygodę rozpoczniesz w stolicy Polski, która zachwyci Cię mnóstwem atrakcji, wśród których znajdują się wspaniałe obiekty zabytkowe. Włodzimierz Wołyński to z kolei niewielkie, ukraińskie miasto, które zauroczy Cię niezwykłą atmosferą. To będzie interesująca podróż, która przebiegnie szybko, a jej dodatkowymi atutami będą komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu. Ruszaj w drogę.

Warszawa to miasto położone w środkowo-wschodniej części Polski, na terenie województwa mazowieckiego, nad rzeką Wisłą. Liczy ono 1,8 mln mieszkańców i jest największym miastem kraju i jego stolicą. Dzięki swemu centralnemu usytuowaniu Warszawa jest ważnym węzłem komunikacji drogowej, kolejowej i lotniczej z największym w Polsce Międzynarodowym Portem Lotniczym im. Fryderyka Chopina. Pobyt w mieście jest więc doskonałą okazją do złożenia wizyty w pobliskiej Łodzi lub Płocku. Zanim wyruszysz w dalszą podróż udaj się w pierwszej kolejności na zwiedzanie Warszawy. Przełomowym momentem w jej dziejach był koniec wieku XVI, kiedy to decyzją króla Zygmunta III Wazy Warszawa stała się siedzibą dworu królewskiego i najważniejszych urzędów. Wzrost rangi miasta spowodował budowę nowych obiektów, wśród których dominowały piękne pałace i kamienice. Do dzisiaj stanowią one jedne z największych atrakcji miasta. Należą do nich m.in. Zamek Ostrogskich, Pałac Prezydencki, Pałac Kazimierzowski, Wilanów i wiele, wiele innych. Kup więc bilet na autobus dalekobieżny i przybywaj na zwiedzanie Warszawy!. Serdecznie zapraszamy!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Włodzimierzem Wołyńskim a Warszawą.

Włodzimierz Wołyński to 40-tysięczne miasto położone w zachodniej części Ukrainy. Jest ono usytuowane nad rzeką Ług w odległości 15 km od granicy z Polską. Przez miasto przebiegają ważne drogi krajowe, dzięki którym bez trudu dotrzesz do oddalonego o 75 km Łucka, czy nieco dalej położonego, zabytkowego Lwowa. Warto jednak na nieco dłużej zatrzymać się we Włodzimierzu Wołyńskim, gdyż jego długa i ciekawa historia pozostawiła tu wiele wspaniałych zabytków. Do tych najcenniejszych należą obiekty sakralne, wśród których na szczególną uwagę zasługują: Kościół św. Anny, Kościół pod wezwaniem Rozesłania Apostołów, Kaplica św. Jozafata, Cerkiew św. Bazylego i Sobór Zaśnięcia Matki Bożej. To jedynie namiastka tutejszych atrakcji, wiec nie trać czasu, kup przewodnik i już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, którym dotrzesz do Włodzimierza Wołyńskiego. Serdecznie zapraszamy!

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×