Reklama

Autobus Włodzimierz Wołyński Warszawa: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Warszawa ↔ Włodzimierz Wołyński
Przewoźnik Kantol Anatolii Kantor
od 95,56* PLN
od 07h 35min
Przewoźnik AGAT
od 135,00* PLN
od 07h 20min

Autobus Warszawa Włodzimierz Wołyński Ceny

Autobus i autokar z Warszawy do Włodzimierza Wołyńskiego

Jeśli pragniesz udać się w ciekawą podróż, to już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Warszawa – Włodzimierz Wołyński. Przygodę rozpoczniesz w stolicy Polski, która zachwyci Cię mnóstwem atrakcji, wśród których znajdują się wspaniałe obiekty zabytkowe. Włodzimierz Wołyński to z kolei niewielkie, ukraińskie miasto, które zauroczy Cię niezwykłą atmosferą. To będzie interesująca podróż, która przebiegnie szybko, a jej dodatkowymi atutami będą komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu. Ruszaj w drogę.

Warszawa to miasto położone w środkowo-wschodniej części Polski, na terenie województwa mazowieckiego, nad rzeką Wisłą. Liczy ono 1,8 mln mieszkańców i jest największym miastem kraju i jego stolicą. Dzięki swemu centralnemu usytuowaniu Warszawa jest ważnym węzłem komunikacji drogowej, kolejowej i lotniczej z największym w Polsce Międzynarodowym Portem Lotniczym im. Fryderyka Chopina. Pobyt w mieście jest więc doskonałą okazją do złożenia wizyty w pobliskiej Łodzi lub Płocku. Zanim wyruszysz w dalszą podróż udaj się w pierwszej kolejności na zwiedzanie Warszawy. Przełomowym momentem w jej dziejach był koniec wieku XVI, kiedy to decyzją króla Zygmunta III Wazy Warszawa stała się siedzibą dworu królewskiego i najważniejszych urzędów. Wzrost rangi miasta spowodował budowę nowych obiektów, wśród których dominowały piękne pałace i kamienice. Do dzisiaj stanowią one jedne z największych atrakcji miasta. Należą do nich m.in. Zamek Ostrogskich, Pałac Prezydencki, Pałac Kazimierzowski, Wilanów i wiele, wiele innych. Kup więc bilet na autobus dalekobieżny i przybywaj na zwiedzanie Warszawy!. Serdecznie zapraszamy!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Włodzimierzem Wołyńskim a Warszawą.

Włodzimierz Wołyński to 40-tysięczne miasto położone w zachodniej części Ukrainy. Jest ono usytuowane nad rzeką Ług w odległości 15 km od granicy z Polską. Przez miasto przebiegają ważne drogi krajowe, dzięki którym bez trudu dotrzesz do oddalonego o 75 km Łucka, czy nieco dalej położonego, zabytkowego Lwowa. Warto jednak na nieco dłużej zatrzymać się we Włodzimierzu Wołyńskim, gdyż jego długa i ciekawa historia pozostawiła tu wiele wspaniałych zabytków. Do tych najcenniejszych należą obiekty sakralne, wśród których na szczególną uwagę zasługują: Kościół św. Anny, Kościół pod wezwaniem Rozesłania Apostołów, Kaplica św. Jozafata, Cerkiew św. Bazylego i Sobór Zaśnięcia Matki Bożej. To jedynie namiastka tutejszych atrakcji, wiec nie trać czasu, kup przewodnik i już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, którym dotrzesz do Włodzimierza Wołyńskiego. Serdecznie zapraszamy!

Autobus: Warszawa → Włodzimierz Wołyński
26 sty 19:00
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
27 sty 02:20
Włodzimierz Wołyński
z: AGAT
od 135,00* PLN
26 sty 20:30
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
27 sty 04:05
Włodzimierz Wołyński
z: Kantol Anatolii Kantor
od 95,56* PLN
27 sty 19:00
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
28 sty 02:20
Włodzimierz Wołyński
z: AGAT
od 135,00* PLN
28 sty 19:00
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
29 sty 02:20
Włodzimierz Wołyński
z: AGAT
od 135,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×