Reklama

Autobus Warszawa Ustka: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Ustka ↔ Warszawa
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Ustka ↔ Warszawa. Proszę wypełnić formularz.

Autobus Ustka Warszawa Ceny

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N

Autobus i autokar z Ustki do Warszawy

Jeśli pragniesz zwiedzić polskie miasta, usytuowane w różnych regionach Polski i różnych województwach, to skorzystaj z naszej oferty. Już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Ustka – Warszawa. Ustka, miasto usytuowane nad brzegami Bałtyku zachęci Cię do odpoczynku, połączonego ze zwiedzaniem jego ciekawej architektury. Warszawa porwie Cię w wir swojego wielkomiejskiego gwaru i licznych atrakcji, dzięki którym Twój czas upłynie niezwykle ciekawie. Podróż pomiędzy miastami przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu, miła atmosfera i niska cena biletu wprawią Cię w doskonały nastrój! Ruszaj w drogę.

Ustka to miasto położone w północnej Polsce, u ujścia Słupi do Morza Bałtyckiego. Usytuowanie miasta determinuje jego charakter. Ustka jest bowiem miastem portowym, znaną i cenioną miejscowością wypoczynkową z dwoma kąpieliskami oraz uzdrowiskiem. Przybywający tu kuracjusze korzystają z leczniczych właściwości klimatu, panującego w Ustce oraz z jej naturalnych surowców leczniczych, do których należą solanki oraz borowiny. Przebywając w Ustce warto zwrócić również uwagę na wspaniałe obiekty zabytkowe, usytuowane na jej terenie. Gdy opuścisz więc pokład autobusu dalekobieżnego i znajdziesz zakwaterowanie w jednym z licznych obiektów noclegowych, udaj się na spacer po mieście. W pierwszej kolejności warto zobaczyć latarnię morską, która wybudowana została w 1892 roku. Obiekt ten charakteryzuje się szczególnym urokiem, którego z całą pewnością dodaje mu budulec, z którego został wykonany. Niezwykłym miejsce w Ustce jest Promenada Nadmorska, datowana na rok 1875. Szczególnie mocno upodobał ją sobie podobno – jako miejsce spacerów i spożywania śniadań - książę Otto von Bismarck. To tylko kilka spośród licznych obiektów i miejsc, które warto odwiedzić w Ustce.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Ustką.

Warszawa to największe miasto w Polsce i jej stolica, w której znajdują się miejsca i obiekty, znane każdemu Polakowi. Mowa tu nie tylko o wspaniałych zabytkach i muzeach Warszawy. Któż nie pragnąłby odwiedzić siedziby Sejmu, znajdującej się przy ulicy Wiejskiej, Miejskiego Stadionu Legii Warszawa, czy supernowoczesnego i największego stadionu w Polsce, słynnego PGE Narodowy. Warto więc jeszcze przed przybyciem do Warszawy i opuszczeniem pokładu autobusu dalekobieżnego sporządzić listę miejsc, które chcemy zobaczyć w pierwszej kolejności. Decyzja będzie trudna. Możesz udać się np. do Centrum Nauki Kopernik, które należy obecnie do jednego z najpopularniejszych miejsc na turystycznej mapie Warszawy. To tutaj znajduje się m.in. jedno z najnowocześniejszych planetariów w Europie. Warszawa słynie również z zaliczanego do jednego z największych i najpiękniejszych na świecie torów wyścigowych. Mowa o Służewcu, który jest 138-hektarową enklawą zieleni w centrum miasta. Innymi, ciekawymi miejscami w Warszawie są m.in. Fotoplastykon i Multimedialny Park Fontann. Warszawa to miasta, na obejrzenie którego warto zarezerwować nieco więcej czasu. Zapraszamy!

Autobus: Ustka → Warszawa
17 sty 06:00
Ustka
17 sty 12:10
Warszawa przez Żyrardów
z: BlaBlaCar
od 90,00* PLN
17 sty 06:00
Ustka
17 sty 12:10
Warszawa przez Żyrardów
z: BlaBlaCar
od 90,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Ustka → Warszawa
Popularne połączenia z przesiadką  Ustka → Warszawa

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×