Reklama

Autobus Warszawa Szczecinek: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Szczecinek ↔ Warszawa
Przewoźnik PKP Intercity
od 62,10* PLN
od 07h 00min
Przewoźnik PKS Polonus
od 78,00* PLN
od 07h 55min

Autobus Szczecinek Warszawa Ceny

Autobus i autokar ze Szczecinka do Warszawy

Jeśli pragniesz odbyć ciekawą i urozmaiconą podróż, to doskonale trafiłeś. Nie zwlekaj ani chwili dłużej i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, dzięki któremu pokonasz trasę Szczecinek – Warszawa i poznasz uroki zarówno cichego Pojezierza Szczecińskiego, jak i czar wielkiej metropolii. Szczecinek zachwyci Cię malowniczym usytuowaniem wśród lasów i jezior, a Warszawa odkryje przed Tobą zalety wielkomiejskiego gwaru. To będzie fascynująca podróż, która pomimo odległości przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Szczecinek to nieco ponad 40-tysięczne miasto położone w północno-zachodniej części Polski, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Jego największym atutem jest usytuowanie wśród licznych jezior i pięknych lasów, dzięki którym Szczecinek jest jedną z najchętniej odwiedzanych atrakcji urokliwego Pojezierza Drawskiego. Miasto słynie z doskonałych szlaków turystyki pieszej i rowerowej, najdłuższego w Polsce wyciągu do nart wodnych oraz pięknych punktów widokowych. Gdy znajdziesz się już w Szczecinku i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego koniecznie udaj się na wycieczkę wokół Jeziora Trzesiecko. Podczas pokonywania tej ponad 14-kilometrowej trasy będziesz miał okazję zobaczyć największe atrakcje miasta. Dostrzeżesz stąd 78-metrową wieżę zabytkowego Kościoła Narodzenia Najświętszej Marii Panny oraz Zamek Książąt Pomorskich, który wzniesiony został w wieku XIV na miejscu stojącego tu wcześniej grodu słowiańskiego. Jeśli poczujesz się nieco zmęczony, warto skorzystać z usług tramwaju wodnego, którego stacje rozmieszczone są wzdłuż jeziora. Kontynuowanie dalszej wycieczki tym środkiem lokomocji będzie prawdziwą przyjemnością! To jedynie kilka spośród wielu atrakcji Szczecinka. Nie zwlekaj więc i przybywaj do tego uroczego miasta!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Szczecinkiem.

Warszawa to miasto położone w centralno-wschodniej Polsce, nad rzeką Wisłą. Jest ono nie tylko stolicą województwa mazowieckiego, ale również stolicą i największym miastem kraju z liczbą ludności wynoszącą około 1,8 miliona mieszkańców. Dzięki swej znaczącej roli Warszawa jest siedzibą najwyższych władz i instytucji państwowych, a bogata oferta kulturalna i wiele wspaniałych zabytków, czyni z miasta niezwykle popularny cel wycieczek turystycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się: Pałac Kultury i Nauki oraz Plac Zamkowy, na którym koniecznie zatrzymaj się na nieco dłużej. Choć jego centralnym punktem jest fasada monumentalnego Zamku Królewskiego, a jednym z symboli Kolumna Zygmunta III Wazy, to warto zwrócić również uwagę na Kamienicę Johna, Kościół św. Anny oraz znajdujący się u stóp Zamku Królewskiego Pałac pod Blachą. To jedynie kilka spośród wielu warszawskich atrakcji, jednak trudno wymienić tu wszystkie i oddać słowami urok tego pięknego miasta. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę miasta. Warszawa zaprasza!

Autobus: Szczecinek → Warszawa
06 cze 13:21
Szczecinek
06 cze 20:21
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
z: PKP Intercity
od 62,10* PLN
06 cze 23:05
Szczecinek
07 cze 07:00
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: PKS Polonus
od 78,00* PLN
06 cze 23:05
Szczecinek, Dworzec kolejowy
07 cze 07:00
Warszawa
z: PKS Polonus
od 78,00* PLN
07 cze 13:21
Szczecinek
07 cze 20:21
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
z: PKP Intercity
od 62,10* PLN
08 cze 13:21
Szczecinek
08 cze 20:21
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
z: PKP Intercity
od 62,10* PLN
Autobus: Warszawa → Szczecinek
04 cze 07:11
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
04 cze 14:08
Szczecinek
z: PKP Intercity
od 69,00* PLN
05 cze 07:11
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
05 cze 14:08
Szczecinek
z: PKP Intercity
od 62,10* PLN
06 cze 07:11
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
06 cze 14:08
Szczecinek
z: PKP Intercity
od 62,10* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Szczecinek → Warszawa
Popularne połączenia z przesiadką Warszawa → Szczecinek
Popularne połączenia z przesiadką  Szczecinek → Warszawa

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×