Reklama

Autobus Warszawa Sopot: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Sopot ↔ Warszawa
Przewoźnik FlixBus
od 34,99* PLN
od 05h 25min
Przewoźnik PKS Elblag
od 52,00* PLN
od 06h 25min
Przewoźnik BP Tour
od 55,00* PLN
od 05h 54min

Autobus Sopot Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Sopotu do Warszawy

Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie już teraz dokonaj rezerwacji biletu na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Sopot - Warszawa. Sopot to miasto malowniczo położone nad Morzem Bałtyckim, miasto z licznymi atrakcjami, przyciągającymi turystów niczym magnez. Warszawa to z kolei miasto o wspaniałej historii z dużą ilością zabytków i wspaniałą atmosferą. Twoja podróż nie będzie należała do najdłuższych i przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu upewnią Cię jak dobrego dokonałeś wyboru!

Sopot to miasto malowniczo położone na Pobrzeżu Gdańskim nad Zatoką Gdańską, w północnej Polsce, w województwie pomorskim. Miasto leży pomiędzy Gdańskiem, a Gdynią tworząc wraz z nimi Trójmiasto. Sopot jest znanym nadmorskim kurortem, goszczącym corocznie rzesze turystów, łaknących morskich kąpieli. To również uzdrowisko leczące m.in. schorzenia kardiologiczne oraz choroby dolnych dróg oddechowych. Symbolem miasta jest również odbywający się w Operze Leśnej nieprzerwanie od roku 1961 Sopot Festival. Gdy przybędziesz do Sopotu autobusem dalekobieżnym i opuścisz jego pokład z pewnością nie będziesz więc narzekał na brak atrakcji. W pierwszej kolejności udaj się jednak na najdłuższe w Europie drewniane molo, które wcina się w morze na odległość 511 m. Powstało ono w latach 20. XIX wieku i jest najbardziej rozpoznawalnym symbolem miasta. Do mola dotrzesz główną arterią miasta, czyli słynnym deptakiem Sopotu, potocznie zwanym „Monciakiem”. To przy nim znajdują się liczne kawiarnie i puby oraz tzw. Krzywy Domek, jego najbardziej rozpoznawalna budowla. Nie zwlekaj! Sopot oczekuje na Twoje przybycie.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Sopotem.

Warszawa to miasto nad rzeką Wisłą, usytuowane w centralnej Polsce, w województwie mazowieckim. Historia Warszawy sięga wieku XII lub XIII, kiedy to powstał tutaj historycznie najstarszy dwór książąt mazowieckich Jazdów, zwany obecnie Ujazdowem. Dzięki swojej długiej historii, na terenie dzisiejszej Warszawy znajdują się liczne zabytki, będące świadectwem przeszłości. Pomimo, iż podczas ostatniej wojny uległy one prawie całkowitemu zniszczeniu, to udało się dokonać ich rekonstrukcji i odbudowy. Gdy przybędziesz do Warszawy autobusem dalekobieżnym i opuścisz już jego pokład udaj się na spacer po mieście drogą Traktu Królewskiego, na trasie której będziesz miał możliwość podziwiać najwspanialsze zabytki stolicy. Trasa Traktu rozpoczyna się na Placu Zamkowym, dalej biegnie Krakowskim Przedmieściem, Nowym Światem, Alejami Ujazdowskimi, ulicami Belwederską i Sobieskiego, a bieg kończy w Wilanowie. Na pokonanie tej trasy warto zarezerwować nieco więcej czasu aby na dłuższą chwilę zatrzymać się przy Zamku Królewskim, Pałacu Prezydenckim, Belwederze, Zamku Ujazdowskim czy spędzić czas w Wilanowie, zespole parkowo-pałacowym o przecudnej urodzie. Warszawa z pewnością skradnie Twoje serce!

Autobus: Sopot → Warszawa
21 wrz 07:35
Sopot, Przystanek autobusowy, Aleja Niepodległości
21 wrz 14:00
Warszawa
z: PKS Elblag
od 55,64* PLN
21 wrz 18:00
Sopot przez Gdańsk
21 wrz 22:10
Warszawa
z: BlaBlaCar
od 40,00* PLN
22 wrz 13:25
Sopot, Przystanek autobusowy, Aleja Niepodległości
22 wrz 18:50
Warszawa, Przystanek autobusowy Młociny
z: FlixBus
od 39,99* PLN
24 wrz 10:25
Sopot
24 wrz 15:40
Warszawa, Varsó
z: FlixBus
od 48,00* PLN
Autobus: Warszawa → Sopot
21 wrz 01:52
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
21 wrz 07:16
Sopot
z: BP Tour
od 64,10* PLN
22 wrz 08:30
Warszawa, Varsó
22 wrz 13:55
Sopot
z: FlixBus
od 48,00* PLN
23 wrz 01:52
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
23 wrz 07:16
Sopot
z: BP Tour
od 64,10* PLN
24 wrz 19:00
Warszawa, Przystanek autobusowy Młociny
25 wrz 00:25
Sopot, Przystanek autobusowy, Aleja Niepodległości
z: FlixBus
od 34,99* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×