Reklama

Autobus Warszawa Solina: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Solina ↔ Warszawa
Przewoźnik Neobus
od 86,50* PLN
od 06h 17min

Autobus Solina Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Soliny do Warszawy

Jeśli pragniesz odbyć urozmaiconą i bardzo ciekawą podróż, to nie możesz pominąć tej okazji. Już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, pokonujący trasę Solina - Warszawa. Swoją podróż rozpoczniesz od serca Bieszczad, gdzie usytuowane jest piękne Jezioro Solińskie. W Warszawie będziesz miał z kolei okazję zobaczyć najstarsze zakątki miasta, które zachwycą Cię swym urokiem i długą historią. To będzie niezwykle interesująca podróż, która przebiegnie szybko, a jej dodatkowymi atutami będą komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu.

Solina to niewielka, aczkolwiek niezwykle popularna miejscowość wypoczynkowa, usytuowana w południowo-wschodniej części Polski, w województwie podkarpackim. Jej największą atrakcją jest Jezioro Solińskie, na którym powstała najwyższa w Polsce zapora, spiętrzająca wody Sanu i Solinki oraz kilku mniejszych potoków. To powstałe w samym sercu Bieszczad jezioro, zwane jest „bieszczadzkim morzem”, a dzięki swojej bardzo urozmaiconej linii brzegowej stawowi raj dla żeglarzy i amatorów sportów wodnych. Gdy znajdziesz się już w Solinie i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego koniecznie udaj się wraz z przewodnikiem na zwiedzanie wnętrza zapory. Podczas tej krótkiej wycieczki będziesz miał okazję zapoznać się z mechanizmem działania tej imponującej budowli, zobaczysz turbiny wodne, hale maszyn i elementy elektrowni, znajdującej się w jej wnętrzu. Po tej atrakcji, kolej na następne. Masz do wyboru rejs statkiem wycieczkowym lub wędrówkę pięknymi, bieszczadzkimi szlakami. Solina zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Soliną.

Warszawa to największe miasto w Polsce, liczące prawie 1,8 miliona mieszkańców. Położone jest w centralno-wschodniej części Polski, w województwie mazowieckim, nad rzeką Wisłą. Dzieje Warszawy sięgają wieku XII i związane są z grodem książąt mazowieckich, który usytuowany był w Jazdowie. Pamiątką tamtych czasów jest rozbudowany w okresach późniejszych Zamek Ujazdowski, w którym niegdyś rezydowała m.in. księżna mazowiecka Anna Radziwiłłówna oraz królowa Bona. Przemierzając miejsca związane z najdawniejszą historią Warszawy nie możesz pominąć Rynku Starego Miasta. W roku 1915 każdej ze stron tego uroczego placu nadano nazwy, które funkcjonują do dzisiaj. Są to: strona Barssa, strona Kołłątaja, strona Dekerta i strona Zakrzewskiego. Wzdłuż każdej z nich usytuowane są kamieniczki, o pięknie brzmiących nazwach, takich jak: kamienica „Długoszowa”, „Fukierowska” czy „Pod Świętą Anną”. Trudno wymienić tu wszystkie atrakcje Warszawy, więc nie zwlekaj i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, którym dotrzesz do tego pięknego miasta.

Autobus: Warszawa → Solina
16 kwi 00:20
Warszawa przez Lotnisko Chopina w Warszawie (WAW)
16 kwi 06:37
Solina przez Lesko, Dworzec PKS
z: Neobus
od 86,50* PLN
16 kwi 00:20
Warszawa przez Lotnisko Chopina w Warszawie (WAW)
16 kwi 07:39
Solina przez Polańczyk, Przystanek autobusowy, Polańczyk skrz.
z: Neobus
od 91,25* PLN
16 kwi 00:20
Warszawa przez Lotnisko Chopina w Warszawie (WAW)
16 kwi 07:42
Solina przez Polańczyk Zdrojowa 17
z: Neobus
od 91,25* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Warszawa → Solina
Popularne połączenia z przesiadką  Solina → Warszawa

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×