Reklama

Autobus Warszawa Ryki: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Ryki ↔ Warszawa
Przewoźnik Halo Bus
od 4,30* zł

Autobus i autokar z Ryk do Warszawy

Jeśli pragniesz odbyć ciekawą i nietuzinkową podróż, to wybierz się razem z nami w podróż autobusem dalekobieżnym, pokonującym trasę Ryki – Warszawa. Nie zwlekaj i już teraz dokonaj rezerwacji biletu. Ryki to niewielka miejscowość położona w uroczym województwie lubelskim. Będziesz zachwycony jej wspaniałą atmosferą i ciekawymi zabytkami. Warszawa z kolei oczaruje Cię swoją wielkomiejskością i wieloma wspaniałymi atrakcjami. Twoja podróż przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Ryki to 10-tysięczne miasto położone we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim. Usytuowane jest ono nad rzeką Zalesianką w odległości 64 km od Lublina, dzięki czemu stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania stolicy województwa. Historia Ryk jako osady wiejskiej sięga I. połowy XV wieku, jednak nadanie im praw miejskich nastąpiło dopiero w 1782 roku. Gdy znajdziesz się już w Rykach i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego koniecznie udaj się na krótki spacer po tej uroczej miejscowości. W jego trakcie będziesz miał okazję zobaczyć Kościół Najświętszego Zbawiciela, którego wnętrza skrywają wspaniałe dzieła sztuki sakralnej. Twojej uwadze nie ujdzie piękny pałac, będący niegdyś rezydencją Stanisława Poniatowskiego, ojca króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. To jedynie kilka spośród ciekawostek, które zastaniesz w Rykach. Przybywaj! Miasto serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Rykami.

Warszawa jest największym miastem w Polsce, liczącym prawie 1,8 miliona mieszkańców. Usytuowana jest ona w centralno-wschodniej części kraju, nad rzeką Wisłą, w województwie mazowieckim. Za sprawą swej metropolitalnej funkcji Warszawa jest najważniejszym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym, edukacyjnym i politycznym w Polsce. Gdy znajdziesz się już w mieście i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego koniecznie udaj się na zwiedzanie stolicy. Rozpocznij je od największych warszawskich symboli, a więc Pałacu Kultury i Nauki, Zamku Królewskiego, warszawskiej Starówki z Pomnikiem Syrenki oraz Krakowskiego Przedmieścia, które jest najbardziej reprezentacyjną arterią miasta. Wartymi obejrzenia są również miejsca o mniejszej popularności, takie jak Rynek Nowego Miasta z Kościołem Sakramentek pod wezwaniem św. Kazimierza oraz Kościołem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny. Warszawa zaskoczy Cię wieloma wspaniałymi miejscami, więc kup przewodnik i przybywaj do tego pięknego miasta.

*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×