Reklama

Autobus Warszawa Płońsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Płońsk ↔ Warszawa
Przewoźnik Marko-Bus
od 13,00* PLN
od 01h 12min
Przewoźnik PKS Polonus
od 16,00* PLN
od 01h 10min
Przewoźnik SuperPKS
od 17,60* PLN
od 01h 00min

Autobus Płońsk Warszawa Ceny

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N

Autobus i autokar z Płońska do Warszawy

Jeśli chcesz uczynić coś ciekawego to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus jednej z linii dalekobieżnych, oferujących przejazdy na trasie Płońsk - Warszawa. Oba miasta położone są w niedalekiej odległości od siebie, a więc trasa zostanie pokonana szybko. Dodatkowym jej atutem będą komfortowe warunki podróży oraz niska cena biletu. Do tego zostaniesz oczarowany urokiem niewielkiego Płońska, a swój pobyt w Warszawie zapamiętasz na bardzo długo. Warszawa spełni Twoje wszystkie oczekiwania i odkryje przed Tobą mnóstwo niespodzianek. Ruszaj w drogę!

Płońsk to miasto w województwie mazowieckim, położone nad rzeką Płonką, od której pochodzi nazwa miasta. Płońsk oddalony jest od Warszawy o około 66 km. Prawa miejskie miasto uzyskało w 1400 roku z rąk księcia mazowieckiego Siemowita I. Dalszy rozwój miasta następował dzięki nadawanym mu przez władców Polski, licznym przywilejom. Gdy znajdziesz się już w Płońsku i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, którym tu przybyłeś, udaj się na krótki spacer po mieście. Jego układ urbanistyczny z całą zabudową i uliczkami na pewno Cię zachwycą. Podczas spaceru będziesz miał okazję zobaczyć kamieniczkę przy Rynku, w której swą młodość spędził przyszły premier nowożytnego Izraela Dawid Ben Gurion. Wartym Twojego obejrzenia jest również Zespół pokarmelicki z Kościołem pod wezwaniem św. Archanioła Michała. Na północnym przedmieściu dzisiejszego Płońska znajduje się natomiast parterowy dwór Wejherów, w którym pracował 20- letni wówczas Henryk Sienkiewicz, i w którym powstała pierwsza jego powieść „Na marne”. Płońsk to miasto, które skrywa wiele niespodzianek.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Płońskiem.

Warszawa to miasto w województwie mazowieckim, będące stolica Polski i jednocześnie jej największym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i edukacyjnym. Gdy opuścisz już pokład autobusu dalekobieżnego, którym przybyłeś do miasta koniecznie wybierz się na wędrówkę po nim tzw. Traktem Królewskim. W ten sposób będziesz mógł poznać większość wspaniałych budowli i historycznych miejsc znajdujących się na terenie miasta. Trakt Królewski swój bieg rozpoczyna na placu Zamkowym, dalej biegnie Krakowskim Przedmieściem, Nowym Światem, Alejami Ujazdowskimi, ulicami Belwederską i Sobieskiego, aż do Wilanowa. Jak widzisz, musisz pokonać dość spory odcinek, jednak uwierz mi, że warto. Napotkasz na nim bowiem m.in. wspaniałe, reprezentacyjne pałace, kościoły, kamienice mieszczańskie, Zespół zabudowań Uniwersytetu Warszawskiego, Plac Trzech Krzyży, Pałac Branickich, Zamek Ujazdowski i wiele, wiele innych obiektów. Gdy poczujesz się znużony, na całej trasie do Twojej dyspozycji znajdziesz liczne puby, kawiarnie i restauracje, w których nabierzesz sił do dalszej drogi. Pomimo zmęczenia będziesz niezwykle szczęśliwy, mogąc napawać się urokiem stolicy. Warszawa zaprasza!

Autobus: Płońsk → Warszawa
Płońsk
Warszawa przez Ząbki
z: BlaBlaCar
od 7,00* PLN
Płońsk
Warszawa
z: BlaBlaCar
od 8,00* PLN
Płońsk
Warszawa przez Augustówka (Warschau)
z: BlaBlaCar
od 8,00* PLN
Autobus: Warszawa → Płońsk
01 gru 09:45
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
01 gru 10:55
Płońsk, Dworzec PKS
z: PKS Polonus
od 16,00* PLN
01 gru 13:40
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
01 gru 14:51
Płońsk
z: Marko-Bus
od 13,00* PLN
02 gru 09:45
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
02 gru 10:55
Płońsk, Dworzec PKS
z: PKS Polonus
od 16,00* PLN
03 gru 09:45
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
03 gru 10:55
Płońsk, Dworzec PKS
z: PKS Polonus
od 16,00* PLN
06 gru 10:45
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
06 gru 11:45
Płońsk
z: SuperPKS
od 17,60* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×