Reklama

Autobus Warszawa Oslo: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Oslo ↔ Warszawa
Przewoźnik Voyager
od 410,00* PLN
od 28h 45min
Przewoźnik Distribusion
od 453,32* PLN
od 28h 45min
Przewoźnik Eurolines Germany
od 453,32* PLN
od 28h 45min

Autobus Oslo Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Oslo do Warszawy

Jeśli pragniesz odbyć interesującą podróż, podczas której będziesz miał okazję poznać m.in. Norwegię, to już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Oslo – Warszawa. Pierwsze z miast jest stolicą Norwegii i miastem, które zachwyci Cię pięknym Pałacem Królewskim i wspaniałą atmosferą. Warszawa z kolei to stolica Polski. To tutaj znajduje się najwyższy budynek w Polsce – słynny Pałac Kultury i Nauki. To będzie bardzo ciekawa wycieczka. Podróż przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu będą jej dodatkowymi atutami. Ruszaj w drogę.

Oslo to największe miasto i stolica Norwegii, licząca prawie 660 tysięcy mieszkańców. Położona jest w południowo-wschodniej części kraju, u ujścia rzek Lysaker, Aker, Alna i Gjersjø do Zatoki Oslofjorden. Oslo zostało założone przez króla Haralda III Surowego w 1048 roku, a od końca wieku XIII stało się siedzibą norweskich władców. Na historię miasta składało się wiele tragicznych wydarzeń, które dziesiątkowały jego ludność, przyczyniając się do jego wielkokrotnego upadku. Obecnie Oslo uznawane jest za jedną z najważniejszych metropolii europejskich. Miasto stało się ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i edukacyjnym, a znajdujące się tutaj zabytki przyciągają rzesze turystów. Gdy znajdziesz się już w mieście i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, udaj się w pierwszej kolejności pod Pałac Królewski, będący jednym z najlepiej rozpoznawalnych symboli miasta. Wartymi obejrzenia są również: Zamek i forteca Akershus, Muzeum Muncha i Henryka Ibsena oraz wiele innych ciekawych obiektów, których nie sposób tu wymienić. Oslo serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Oslo.

Warszawa to największe miasto i stolica Polski z liczbą ludności wynoszącą prawie 1,8 mionów mieszkańców. Położona jest w środkowo-wschodniej części kraju, nad rzeka Wisłą, w województwie mazowieckim. Gdy znajdziesz się już w mieście i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, koniecznie udaj się na spacer jego ulicami. Warto rozpocząć go od najlepiej rozpoznawalnego symbolu stolicy, czyli Pałacu Kultury i Nauki. Z tarasu widokowego, znajdującego się na 30. piętrze tego najwyższego budynku w Polsce, roztacza się wspaniały widok na całą Warszawą. Z całą pewnością zachęci Cię on do odwiedzenia Starego Miasta z jego magicznym Rynkiem, na którym znajdziesz kolejny symbol Warszawy – Pomnik Warszawskiej Syrenki. Stąd dzieli Cię zaledwie kilka kroków od Placu Zamkowego z Zamkiem Królewskim i Kolumną króla Zygmunta III Wazy. To jedynie kilka spośród niezliczonych atrakcji jakie oferuje Warszawa. Przybywaj!

Autobus: Oslo → Warszawa
25 sty 07:15
Oslo, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, Gallerian
26 sty 12:00
Warszawa
z: Voyager
od 440,00* PLN
25 sty 07:15
Oslo, Przystanek autobusowy, Oslo
26 sty 12:00
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: Distribusion
od 453,32* PLN
25 sty 07:15
Oslo
26 sty 12:00
Warszawa
z: Eurolines Germany
od 453,32* PLN
25 sty 07:15
Oslo
26 sty 12:00
Warszawa
z: eurolines.ch
od 453,32* PLN
Autobus: Warszawa → Oslo
23 sty 15:15
Warszawa
24 sty 20:00
Oslo, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, Gallerian
z: Voyager
od 410,00* PLN
23 sty 15:15
Warszawa
24 sty 20:00
Oslo
z: Eurolines Germany
od 453,32* PLN
23 sty 15:15
Warszawa
24 sty 20:00
Oslo
z: eurolines.ch
od 453,32* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Oslo → Warszawa
Popularne połączenia z przesiadką Warszawa → Oslo
Popularne połączenia z przesiadką  Oslo → Warszawa

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×