Reklama

Autobus Warszawa Memmingen: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Memmingen ↔ Warszawa
Przewoźnik FlixBus
od 141,49* PLN
od 20h 25min
Przewoźnik Voyager
od 225,00* PLN
od 19h 00min
Przewoźnik Eurolines Germany
od 253,11* PLN
od 19h 00min

Autobus Memmingen Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Memmingen do Warszawa

Już teraz skorzystaj z naszej oferty i wybierz się w interesującą podróż autobusem dalekobieżnym, w trakcie której będziesz miał okazję poznać ciekawe miasta Polski i Niemiec. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji biletu, a pokonanie trasy Memmingen – Warszawa stanie się jedynie formalnością. Wycieczkę rozpoczniesz od jednego z najpiękniejszych miast Bawarii – zabytkowego Memmingen. Warszawa, stolica Polski, zachwyci Cię z kolei ciekawą historią i niepowtarzalną atmosferą. Dzięki komfortowym warunkom panującym na pokładzie autobusu i niskiej cenie biletu Twoja podróż przebiegnie szybko. Nie zwlekaj i już dzisiaj ruszaj w drogę!

Memmingen to ponad 40-tysięczne miasto położone w południowej części Niemiec, w niedalekiej odległości od granicy z Austrią i Szwajcarią. Jest ono usytuowane na terenie Bawarii, niemieckiego kraju związkowego słynącego z kultywowania wspaniałych tradycji. Taka lokalizacja Memmingen była przyczyną jego ożywionego rozwoju i nadania mu praw miejskich już w 1158 roku. Położenie na ważnym szlaku handlowym, wiodącym z Czech, Austrii i Monachium do Lindau oraz z północnych Niemiec do Szwajcarii i Włoch sprzyjało rozwojowi handlu i rzemiosła, powodując wzrost zamożności jego mieszkańców. Nie brak tu więc pięknych budowli i urokliwych kamieniczek bogatych patrycjuszy. Nie zwlekaj więc i niezwłocznie po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego udaj się na zwiedzanie miasta. Na uwagę zasługuje Stary Rynek z pięknym Ratuszem, barokowe wnętrze Kościoła św. Krzyża (Kreuzherrenkirche), luterański Kościół Najświętszej Maryi Panny (Frauenkirche) i wiele, wiele innych obiektów. Kup przewodnik i przybywaj! Memmingen serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Memmingen.

Warszawa to stolica Polski. Jej długa i ciekawa historia oraz wspaniałe zabytki są magnesem przyciągającym z roku na rok coraz to większe rzesze turystów. Szczególnie chętnie odwiedzanym jest Pałac Kultury i Nauki, który choć wzbudza wiele emocji jest bezsprzecznie jednym z najlepiej rozpoznawalnych symboli stolicy. Równie dużą popularnością cieszy się Zamek Królewski z Kolumną króla Zygmunta III Wazy oraz urokliwa warszawska Starówka z magicznym Rynkiem Starego Miasta. Warto jednak skierować swoje kroki w mniej uczęszczane, a jednak równie piękne zakątki Warszawy. Jednym z nich jest Rynek Nowego Miasta, który był centralnym placem nowo lokowanego miasta, powstałego w wieku XV. Nad Rynkiem góruje barokowy Kościół św. Kazimierza z zabytkowym zespołem klasztornym sióstr benedyktynek–sakramentek, a wokół niego usytuowane są piękne kamieniczki, wśród których na szczególną uwagę zasługują: kamienica „Pod Okiem Opatrzności” oraz kamienica „Wójtowska”. Jak widzisz Warszawa to wiele wspaniałych miejsc, więc już dzisiaj kup bilet na autobus dalekobieżny i czym prędzej wybierz się na zwiedzanie miasta.

Autobus: Memmingen → Warszawa
20 lis 05:49
Memmingen, Dworzec kolejowy
20 lis 18:33
Warszawa, Dw. Centralny
z: Deutsche Bahn
od 471,48* PLN
21 lis 16:00
Memmingen, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
22 lis 13:00
Warszawa
z: Eurolines Germany
od 274,56* PLN
Autobus: Warszawa → Memmingen
20 lis 09:30
Warszawa
20 lis 21:49
Memmingen
z: Deutsche Bahn
od 340,78* PLN
20 lis 09:30
Warszawa, Dw. Centralny
20 lis 21:49
Memmingen, Dworzec kolejowy
z: Deutsche Bahn
od 342,77* PLN
20 lis 15:15
Warszawa
21 lis 10:15
Memmingen, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
z: Voyager
od 225,00* PLN
20 lis 15:15
Warszawa
21 lis 10:15
Memmingen, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
z: Eurolines Germany
od 253,11* PLN
20 lis 16:30
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
21 lis 12:55
Memmingen, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
z: FlixBus
od 141,49* PLN
20 lis 16:30
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
21 lis 12:40
Memmingen przez Port lotniczy Memmingen (FMM)
z: FlixBus
od 167,23* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Memmingen → Warszawa
Popularne połączenia z przesiadką Warszawa → Memmingen
Popularne połączenia z przesiadką  Memmingen → Warszawa

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×