Reklama

Autobus Warszawa Madryt: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Madryt ↔ Warszawa
Przewoźnik Voyager
od 600,00* PLN
od 44h 45min
Przewoźnik Distribusion
od 626,35* PLN
od 44h 45min
Przewoźnik Eurolines Germany
od 626,35* PLN
od 44h 45min

Autobus Madryt Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Madrytu do Warszawy

Jeśli pragniesz odwiedzić europejskie stolice, to doskonale trafiłeś. Już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, pokonujący trasę Madryt – Warszawa. Pierwsze z miast to oczywiście wspaniała stolica Hiszpanii, która zachwyci Cię nie tylko zabytkami, ale również swoją niepowtarzalną atmosferą. W Warszawie, stolicy Polski, będziesz miał okazję zobaczyć Stare Miasto z uroczymi uliczkami i pięknymi zaułkami. Choć podróż nie będzie należała do najkrótszych, to przebiegnie szybko, a komfortowe warunki, panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek. Ruszaj w drogę.

Madryt jest największym miastem Hiszpanii i jej stolicą. Miasto położone jest w centralnej części kraju, na Wyżynie Kastylijskiej, u podnóży gór Sierra de Guadarrama, nad rzeką Manzanares. To tutaj znajdują się siedziby najważniejszych instytucji państwowych oraz oficjalna siedziba króla Hiszpanii. Pałac Królewski jest jedną z tych budowli, którą koniecznie należy zobaczyć w pierwszej kolejności. Został on wzniesiony w wieku XVIII przez Filipa V Burbona. Pałac posiada 2800 pomieszczeń, a część z nich udostępniania jest zwiedzającym. Ponieważ Hiszpania kojarzona jest z corridą, to będąc w Madrycie warto obejrzeć Las Ventas. To największa w kraju arena corridy z ringiem wynoszącym 60 metrów średnicy. Stolica Hiszpanii szczyci się również wspaniałymi muzeami, w tym największym na świecie Muzeum Narodowym Prado oraz Muzeum Narodowym Centrum Sztuki Królowej Zofii. Nie sposób wymienić tu wszystkich atrakcji Madrytu ani oddać słowami uroku i piękna tego miasta. Nie zwlekaj więc i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w jego kierunku.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Madrytem.

Warszawa jest miastem położonym w środkowo-wschodniej Polsce, w województwie mazowieckim, nad rzeką Wisłą. Jest największym miastem kraju i jego stolicą, oferującą wiele wspaniałych atrakcji. Gdy znajdziesz się już w Warszawie i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, koniecznie rozważ spacer ulicami Starego Miasta. W jego trakcie będziesz miał okazję zobaczyć piękne, warszawskie zabytki. Jednym z nich jest Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela, w podziemiach której spoczywają m.in. książęta mazowieccy oraz Henryk Sienkiewicz i Gabriel Narutowicz. To tutaj miały miejsce uroczystości koronacyjne Stanisława Leszczyńskiego oraz Stanisława Augusta Poniatowskiego. Przy ulicy Miodowej znajduje się z kolei Kościół Przemienienia Pańskiego. Powstał on jako wotum dziękczynne Jana III Sobieskiego za zwycięstwo w bitwach pod Wiedniem i Chocimiem. Stare Miasto w Warszawie to również Zamek Królewski, magiczna Starówka, wspaniałe pałace, wśród których znajduje się Pałac Branickich oraz Pałac Paca. Nie sposób wymienić tu wszystkich zabytków Warszawy, więc kup przewodnik i przybywaj do tego pięknego miasta.

Autobus: Madryt → Warszawa
22 lis 18:30
Madryt
24 lis 16:30
Warszawa
z: Eurolines Germany
od 643,51* PLN
Autobus: Warszawa → Madryt
22 lis 11:30
Warszawa przez Port lotniczy Warszawa-Modlin (WMI)
22 lis 15:10
Madryt przez Port lotniczy Madryt-Barajas (MAD)
z: Ryanair
od 535,26* PLN
23 lis 11:15
Warszawa
25 lis 08:00
Madryt, Dworzec PKS, Calle Méndez Alvaro
z: Voyager
od 600,00* PLN
23 lis 11:15
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
25 lis 08:00
Madryt, Dworzec PKS, Estación Sur de Autobuses
z: Distribusion
od 626,35* PLN
23 lis 11:15
Warszawa
25 lis 08:00
Madryt
z: Eurolines Germany
od 626,35* PLN
26 lis 14:05
Warszawa przez Lotnisko Chopina w Warszawie (WAW)
26 lis 20:20
Madryt przez Port lotniczy Madryt-Barajas (MAD)
z: TAP Portugal
od 484,71* PLN
26 lis 14:05
Warszawa przez Lotnisko Chopina w Warszawie (WAW)
26 lis 20:20
Madryt przez Port lotniczy Madryt-Barajas (MAD)
z: TAP Portugal
od 484,71* PLN
27 lis 11:15
Warszawa
29 lis 08:00
Madryt
z: Eurolines Germany
od 626,35* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Warszawa → Madryt
Popularne połączenia z przesiadką  Madryt → Warszawa

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×