Reklama

Autobus Medyka Lwów: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Lwów ↔ Medyka
Przewoźnik Lvivske ATP 14630
od 46,85* PLN
od 03h 00min
Przewoźnik Lux-reisen Sp. z o.o.
od 93,66* PLN
od 03h 00min
Przewoźnik Eastern European Travel
od 95,00* PLN
od 09h 45min

Autobus i autokar z Lwowa do Medyki

Jeśli pragniesz udać się w interesującą podróż, to już teraz skorzystaj z tej oferty i zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Lwów – Medyka. Wycieczkę rozpoczniesz od jednego z najpiękniejszych miast Ukrainy. Lwów zachwyci Cię długą historią i pięknymi zabytkami. Medyka to z kolei niewielka miejscowość w Polsce, charakteryzująca się malowniczym usytuowaniem na terenie urokliwego województwa podkarpackiego. To będzie podróż, która przebiegnie szybko, a jej dodatkowymi atutami będą komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu. Ruszaj w drogę!

Lwów to główne miasto zachodniej części Ukrainy i jednocześnie siódme miasto kraju pod względem liczby mieszkańców. Jest ono usytuowane na skraju Roztocza Lwowskiego i Wyżyny Podolskiej, nad rzeką Pełtwią, w odległości zaledwie 70 km od granicy polsko – ukraińskiej. Pagórkowaty charakter Lwowa zachęca do wizyty na najwyższym jego wzniesieniu, z którego roztacza się piękna panorama miasta z charakterystycznymi, zielonymi kopułami licznych tutaj kościołów. Mowa tutaj o wzgórzu Wysoki Zamek, który wraz z tutejszym Starym Miastem, Podzamczem i archikatedralnym soborem św. Jury wpisany został na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Cechą charakterystyczną lwowskiej Starówki jest doskonałe połączenie architektonicznych wpływów sztuki włoskiej, niemieckiej z cechami tradycji Europy Środkowo – Wschodniej. Dzięki tej mieszance powstały tu tak wspaniałe obiekty jak: Katedra Łacińska z kaplicami Kampianów i Boimów, Katedra Ormiańska, Zespół Cerkwi Wołoskiej i piękne kamienice przy tutejszym Rynku. Nie sposób wymienić tu wszystkich atrakcji Lwowa, więc już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny zmierzający do tego pięknego miasta. Rozważ również wizytę w innych ukraińskich miastach, w tym w nieopodal położonym Tarnopolu. Serdecznie zapraszamy!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Medyką a Lwowem.

Medyka to niewielka miejscowość licząca zaledwie nieco ponad 2,5 tysiąca mieszkańców. Jest ona usytuowana w południowo-wschodniej części Polski, na obszarze malowniczego województwa podkarpackiego. Na jej terenie znajduje się przejście graniczne polsko – ukraińskie, którego otwarcie miało miejsce w 1945 roku. Przejście obsługiwane jest całą dobę przez Placówkę Straży Granicznej w Medyce i posiada doskonałe skomunikowanie z oddalonym o 70 km Przemyślem. Podczas pobytu w Medyce warto udać się na krótki spacer po tej niewielkiej miejscowości. Jej najcenniejszym obiektem jest Zespół dworski, w skład którego wchodzi 50 hektarowy park z XVI wieku oraz dom gościnny i kilka mniejszych zabudowań. Na uwagę zasługuje również tutejszy Kościół pod wezwaniem św. Piotra i Pawła, którego cechą szczególną jest historia sięgająca początków wieku XV. Jak widzisz Medyka to niezwykle ciekawe miejsce, więc nie zwlekaj i już dzisiaj kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w jej kierunku. Serdecznie zapraszamy!

Autobus: Lwów → Medyka
29 wrz 13:00
Lwów
29 wrz 15:50
Medyka przez Przemyśl
z: Lux-reisen Sp. z o.o.
od 100,00* PLN
Lwów
Medyka przez Żurawica
z: BlaBlaCar
od 12,00* PLN
Lwów
Medyka przez Przemyśl, Dworzec PKS, ul. Czarnieckiego 4
z: Lvivske ATP 14630
od 46,85* PLN
Autobus: Medyka → Lwów
28 wrz 23:15
Medyka przez Przemyśl, Dworzec główny
29 wrz 04:55
Lwów
z: Madeltrans
od 95,00* PLN
29 wrz 21:40
Medyka przez Przemyśl, Dworzec PKS, ul. Czarnieckiego 4
30 wrz 01:30
Lwów
z: Lux-reisen Sp. z o.o.
od 95,13* PLN
30 wrz 23:15
Medyka przez Przemyśl
01 paź 04:55
Lwów
z: Eurolines Madeltrans
od 95,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×