Reklama

Autobus Warszawa Łeba: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Łeba ↔ Warszawa
Przewoźnik Becker Reisen
od 42,29* zł

Autobus i autokar z Łeby do Warszawy

Z nadmorskiej mieściny do samej metropolii kraju podjedziesz dalekobieżnym autobusem z Łeby do Warszawy. Taka zmiana klimatu może tylko zaprocentować nową energią do działania, dlatego bez wahania rezerwuj dogodny bilet autobusowy właśnie teraz.

Poodychasz morską bryzą, jeżeli jak najprędzej oddasz się w ręce kierowcy dalekobieżnego autobusu z Warszawy do Łeby. Aby nie tracić ani momentu w tej miejscowości, na początek po wyjściu z autokaru udaj się do Słowińskiego Parku Narodowego ze słynnymi wydmami ruchomymi. Można dostać się tam na wiele sposobów, więc z pewnością nie ominiesz tej atrakcji turstycznej. Wracając spacerem od strony morza można podziwiać piękne łebskie plaże. Na ulicy Kościuszki w Łebie z pewnością zjesz smaczną rybkę w jednej z łebskich smażalni. Przed wejściem do powrotnego długodystansowego autokaru zobacz Łeba Park z makietami przeróżnych dinozaurów.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą i Łebą

Na wycieczkę po warszawskich zakątkach i zakamarkach zabierze każdego bezpośredni autokar z Łeby do Warszawy. Opuść jak najszybciej dalekobieżny autobus i podążaj pod Pomnik Nieznanego Żołnierza, aby zdążyć na honorową zmianę warty. Następnie miejskim autobusem można dojechać na przykład do Pałacu na Wodzie, czyli Łazienek Królewskich czy też Muzeum Powstania Warszawskiego, które jest tak chętnie odwiedzane. Pałac Kultury i Nauki to dobra „wieża widokowa” na cały krajobraz Warszawy. Nie można opuścić stolicy dalekobieżnym autobusem bez zobaczenia warszawskiego Starego Miasta z Zamkiem Królewskim oraz kolumną Zygmunta III Wazy.

*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×