Reklama

Autobus Warszawa Kutno: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kutno ↔ Warszawa
Przewoźnik PKP Intercity
od 24,50* PLN
od 01h 29min

Autobus Kutno Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Kutna do Warszawy

Jeśli pragniesz odwiedzić miasta położone w sąsiadujących województwach, to już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Kutno – Warszawa. Pierwsze z miast usytuowane jest w województwie łódzkim i leży w niedalekiej odległości od geometrycznego środka Polski. Warszawa – wspaniała stolica Polski - zachwyci Cię nie tylko nowoczesnością, ale również wspaniałymi zabytkami. To będzie bardzo interesująca podróż, która przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu będą jej dodatkowymi atutami.

Kutno to miasto położone w Polsce centralnej, w województwie łódzkim. Leży u zbiegu czterech krain geograficznych: Wielkopolski, Mazowsza, Kujaw i Ziemi Łęczyckiej i oddalone jest o 20 km od geometrycznego środka Polski. Historia miasta sięga przełomu XIII i XIV wieku. W 1386 roku miała miejsce lokacja ówczesnej jeszcze wtedy wsi, jednak nadanie jej praw miejskich nastąpiło dopiero w 1432 roku. Ważnym wydarzeniem w historii Kutna była budowa tzw. „Pałacu pocztowego”, zwanego również „Pałacem podróżnym”, który miał być jednym z miejsc odpoczynku na trasie nowo powstałego Traktu Królewskiego Warszawa – Drezno. Budowla powstała w XVIII wieku i można podziwiać ją po dziś dzień. Kolejnym obiektem, który warto odwiedzić podczas pobytu w Kutnie jest Zespół Pałacowy Gierałty, w którym gościli m.in. Napoleon Bonaparte, car Aleksander I i Henryk Sienkiewicz. Nie sposób wymienić tu wszystkich atrakcji Kutna, więc kup przewodnik i zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego udaj się na spacer po mieście. Kutno zaprasza!

 

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Kutnem

Warszawa to największe polskie miasto i stolica kraju, licząca prawie 2 miliony mieszkańców. Położona jest w środkowo-wschodniej Polsce, nad rzeką Wisłą, w województwie mazowieckim. Przed wybuchem II wojny światowej Warszawa uważana była za jedną z najnowocześniejszych i najbardziej eleganckich metropolii europejskich. Choć zniszczenia wojenne zahamowały na długie lata rozwój miasta, to dzięki niezwykłej ofiarności jego mieszkańców Warszawa została odbudowana i obecnie stanowi doskonałe połączenie tradycji z nowoczesnością. Gdy znajdziesz się już w Warszawie i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, Twoim oczom ukażą się wspaniałe, nowoczesne drapacze chmur, a gdy „zanurzysz” się głębiej w miasto, będziesz miał okazję zobaczyć jego wspaniałe zabytki. Do najwspanialszych zaliczyć należy Zamek Królewski i kolumnę króla Zygmunta III Wazy, Pałac Prezydencki, Belweder, Łazienki Królewskie i uroczą Starówkę z magicznym Rynkiem Starego Miasta. To będzie fascynująca wycieczka, która na długo pozostanie w Twojej pamięci. Warszawa serdecznie zaprasza!

Autobus: Kutno → Warszawa
01 kwi 08:20
Kutno
01 kwi 09:49
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
z: PKP Intercity
od 28,00* PLN
04 kwi 08:20
Kutno
04 kwi 09:49
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
z: PKP Intercity
od 24,50* PLN
Kutno
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
z: PKP Intercity
od 24,50* PLN
Autobus: Warszawa → Kutno
31 mar 09:00
Warszawa
31 mar 10:40
Kutno
z: BlaBlaCar
od 20,00* PLN
02 kwi 14:00
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
02 kwi 15:34
Kutno
z: PKP Intercity
od 24,50* PLN
06 kwi 15:04
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
06 kwi 16:33
Kutno
z: PKP Intercity
od 24,50* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Kutno → Warszawa
Popularne połączenia z przesiadką  Kutno → Warszawa

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×