Reklama

Autobus Warszawa Kowel: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kowel ↔ Warszawa
Przewoźnik Kononchuk VV FOP
od 74,60* PLN
od 05h 20min
Przewoźnik Осыпа С.М. ФОП
od 80,31* PLN
od 07h 20min
Przewoźnik Volodymyretstransservis
od 91,83* PLN
od 06h 25min

Autobus Kowel Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Kowla do Warszawy

Jeśli pragniesz odbyć ciekawą wycieczkę, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny przemierzający trasę Kowel – Warszawa. Pierwsze z miast położone jest na Ukrainie, w niedalekiej odległości od granicy z Polską. Będziesz miał okazję nacieszyć się jego niepowtarzalną atmosferą oraz wspaniałymi zabytkami. Warszawa z kolei porwie Cię w wir wielkomiejskiego życia, a jej bogata oferta kulturalna będzie nie do odrzucenia. Choć ta podróż nie będzie należała do krótkich, to przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu zachęca Cię do planowania kolejnych wypraw. Ruszaj w drogę.

Kowel to 69-tysięczne miasto w północno-zachodniej części Ukrainy, oddalone o około 65 km od granicy polsko-ukraińskiej. Na początku swej długiej historii miasto wchodziło w skład Wielkiego Księstwa Litewskiego i to wówczas otrzymało po raz pierwszy prawa miejskie z rąk króla Zygmunta I Starego. Od wieku XVI Kowel stał się częścią Korony Królestwa Polskiego, a król Zygmunt III Waza w roku 1611 dokonał odnowienia nadanego miastu przywileju. Po III rozbiorze Polski Kowel pozostawał w zaborze rosyjskim, w latach 1945-1991 wchodził w skład Związku Radzieckiego, a obecnie znajduje się w granicach niepodległej Ukrainy. Dzięki tak długim dziejom miasta na jego terenie znajduje się wiele ciekawych obiektów zabytkowych. Są wśród nich m.in. Kościół św. Anny w XVIII wieku, Sobór Zmartwychwstania Pańskiego z końca XIX wieku oraz urocze kamieniczki usytuowane w centrum miasta. Tak więc zaraz po przybyciu do miasta autobusem dalekobieżnym, udaj się na jego zwiedzanie. Kowel to bardzo interesujące miasto.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Kowlem.

Warszawa to największe miasto i stolica Polski, licząca prawie 2 miliony mieszkańców. Położna jest w środkowo-wschodniej części kraju, po obu brzegach Wisły, w województwie mazowieckim. Jak przystało na europejską metropolię, Warszawa oferuje mnóstwo ciekawych atrakcji, przyciągając turystów nie tylko wspaniałymi zabytkami, ale również licznymi wydarzeniami kulturalnymi na bardzo wysokim poziomie. Któż nie słyszał bowiem o Studio Buffo, Teatrze „Ateneum”, czy Teatrze Muzycznym „Roma”. Warto rozważyć również odwiedziny jednego z wybranych muzeów, wśród których na szczególną uwagę zasługują: Muzeum Narodowe, Zamek Królewski, Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Muzeum Historii Żydów Polskich. Tak więc przed przybyciem do Warszawy autobusem dalekobieżnym, warto nieco wcześniej sporządzić plan zwiedzania stolicy. Dzięki niemu będziesz miał szansę zarezerwować bilet np. na jedną z wybranych sztuk teatralnych, a przy okazji zwiedzić największe symbole Warszawy, takie jak chociażby Pałac Kultury i Nauki. Warszawa zaprasza!

Autobus: Kowel → Warszawa
29 maj 09:40
Kowel
29 maj 15:00
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: Kononchuk VV FOP
od 74,60* PLN
30 maj 09:40
Kowel
30 maj 15:00
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: Kononchuk VV FOP
od 74,60* PLN
Kowel
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: Volodymyretstransservis
od 91,83* PLN
Autobus: Warszawa → Kowel
29 maj 11:00
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
29 maj 18:45
Kowel
z: Kononchuk VV FOP
od 80,31* PLN
29 maj 14:00
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
29 maj 21:20
Kowel
z: AGAT
od 110,00* PLN
30 maj 11:00
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
30 maj 18:45
Kowel
z: Kononchuk VV FOP
od 80,31* PLN
30 maj 19:00
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
31 maj 02:35
Kowel
z: AGAT
od 100,00* PLN
31 maj 10:00
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
31 maj 17:20
Kowel
z: Осыпа С.М. ФОП
od 80,31* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×