Reklama

Autobus Warszawa Kiszyniów: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kiszyniów ↔ Warszawa
Przewoźnik Distribusion
od 235,75* PLN
od 25h 30min
Przewoźnik Sindbad
od 249,90* PLN
od 26h 30min

Autobus Kiszyniów Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Kiszyniowa do Warszawy

Jeśli pragniesz odwiedzić miasta usytuowane w różnych krajach, to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Wybierz się razem z nami w podróż autobusem dalekobieżnym, przemierzającym trasę Kiszyniów - Warszawa. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji biletu. Kiszyniów do stolica Mołdawii, miasto które urzeknie Cię mnóstwem zieleni, świeżego powierza i niepowtarzalną atmosferą. W Warszawie będziesz miał okazję obejrzeć wspaniałe pałace, świątynie i ogrody, a wśród nich zachwycające Łazienki Królewskie. Choć Twoja podróż nie będzie należał do najkrótszych, to przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu będą jej dodatkowymi atutami.

Kiszyniów to stolica i największe, miasto Mołdawii, liczące prawie 700 tysięcy mieszkańców. Założone zostało w 1466 roku na terenie Hospodarstwa Mołdawskiego i w krótkim czasie, bo już na przełomie wieku XV i XVI dostało się panowanie Turcji. Do początku XIX wieku Kiszyniów był mało znaczącą osadą. Jego sytuacja uległa zmianie dopiero w 1812 roku, kiedy to miasto zostało zaanektowane przez Rosję. Kiszyniów wzbogacił się wówczas o liczne parki, teatry i obiekty administracyjne oraz Katedrę Opatrzności Bożej, która do dzisiaj jest jednym z cenniejszych obiektów miasta. Gdy znajdziesz się już w Kiszyniowie i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego koniecznie udaj się na jego zwiedzanie. Wartymi obejrzenia są znajdujące się tutaj sobory i cerkwie, wśród których do najpiękniejszych należą: Sobór Narodzenia Pańskiego, Sobór św. Teodory z Sihli, Sobór Wniebowstąpienia Pańskiego, Cerkiew św. Haralampiusza oraz Cerkiew św. Jerzego. Spacer po Kiszyniowie będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Kiszyniowem.

Warszawa to stolica Polski i jej największe miasto, które do czasu wybuchu II wojny światowej uważane było za jedną z najpiękniejszych i najbardziej eleganckich metropolii europejskich. Obecny kształt miasta i jego architektura jest efektem rekonstrukcji obiektów zabytkowych oraz rozwoju miasta w kolejnych latach. Przykładem jednego z najbardziej rozpoznawalnych budynków Warszawy, który powstał w II połowie XX wieku jest Pałac Kultury i Nauki. To najwyższy budynek w Polsce i symbol Warszawy. Na jego 30. piętrze znajduje się taras widokowy, z którego rozpościera się wspaniała panorama miasta. Z pewnością zachęci Cię ona do dalszego spaceru po Warszawie, podczas którego będziesz miał okazję zobaczyć wspaniałe, warszawskie pałace, kościoły i ogrody. Wartymi obejrzenia są m.in. Pałac Prezydencki, Belweder, Archikatedra Świętego Jana Chrzciciela, Pałac Czapskich, Park Ujazdowski, Łazienki Królewskie i Wilanów. Nie sposób wymienić tu wszystkich atrakcji Warszawy więc zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego udaj się na zwiedzanie miasta.

Autobus: Kiszyniów → Warszawa
02 cze 11:00
Kiszyniów, North Bus Station, Autogara Nord
03 cze 12:30
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: Distribusion
od 235,75* PLN
02 cze 11:00
Kiszyniów
03 cze 13:30
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: Sindbad
od 249,90* PLN
Autobus: Warszawa → Kiszyniów
02 cze 17:30
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
03 cze 18:30
Kiszyniów, North Bus Station, Autogara Nord
z: Distribusion
od 235,75* PLN
07 cze 17:30
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
08 cze 18:30
Kiszyniów, North Bus Station, Autogara Nord
z: Distribusion
od 235,75* PLN
07 cze 17:30
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
08 cze 17:30
Kiszyniów
z: Sindbad
od 249,90* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Kiszyniów → Warszawa
Popularne połączenia z przesiadką  Kiszyniów → Warszawa

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×