Reklama

Autobus Warszawa Iława: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Iława ↔ Warszawa
Przewoźnik PKP Intercity
od 35,70* PLN
od 01h 57min
Przewoźnik Pol Regio
od 47,20* PLN
od 05h 48min
Przewoźnik FlixBus
od 79,98* PLN
od 10h 10min

Autobus Iława Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Iławy do Warszawy

Jeśli pragniesz zobaczyć ciekawe, polskie miasta, to już teraz zarezerwuj bilet na autobus jednej z linii dalekobieżnych, pokonujących trasę Iława - Warszawa. Iława zachwyci Cię swoim usytuowaniem oraz wspaniałym bogactwem przyrody. Warszawa urzeknie Cię z kolei zabytkami oraz niezwykle ciekawą historią. Oba miasta pozostaną w Twojej pamięci na bardzo długo. Twoja podróż przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu skłonią Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Iława to ponad 30-tysięczne miasto położone w północnej Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim. Niezaprzeczalnym walorem Iławy jest jej usytuowanie na obszarze tzw. Zielonych Płuc Polski. Od zachodu i północy miasto otacza Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego, słynący z czystego powietrza, wspaniałych krajobrazów oraz bogactwa przyrody. Iława leży również nad najdłuższym jeziorem w Polsce – Jeziorak. Ciekawostką jest, iż z miasta można dopłynąć aż do Morza Bałtyckiego, poprzez pokonanie tego właśnie jeziora oraz wykorzystanie Kanału Elbląskiego. Na terenie administracyjnym miasta znajduje się również największa, śródlądowa wyspa w Polsce, zwana Wielką Żuławą. Ponieważ posiada ona stałe połączenie promowe z miastem możesz rozważyć jej obejrzenie. Oczywiście Iława to również zabytki kultury materialnej, a wśród nich m.in. Kościół Przemienienia Pańskiego, Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny oraz Ratusz. Nie zwlekaj więc i zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego udaj się na zwiedzanie miasta. Iława serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Iławą.

Warszawa to największe miasto w Polsce i jej stolica. Położona jest w środkowo-wschodniej części kraju, nad rzeką Wisłą, w województwie mazowieckim. Choć dzieje Warszawy sięgają wieku IX, to prawa miejskie otrzymała ona około roku 1300. Znaczenie miasta wzrosło jednak dopiero po przeniesieniu do niego rezydencji królewskiej wraz z najważniejszymi urzędami. Od tego czasu w Warszawie zaczęły powstawać wspaniałe budowle, wśród których na szczególną uwagę zasługiwały kościoły i pałace. Pomimo, iż uległy one prawie całkowitemu zniszczeniu na skutek II wojny światowej, to ich pieczołowita rekonstrukcja pozwala je podziwiać do czasów obecnych. Tak więc nie zwlekaj i zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego, udaj się na spacer po mieście. Koniecznie musisz zobaczyć m.in. wspaniały Pałac Prezydencki, Pałac Ostrogskich, będący dzisiaj siedzibą Muzeum Fryderyka Chopina oraz Pałac Krasińskich, który nazywany jest również Pałacem Rzeczypospolitej. Nie sposób wymienić tu wszystkich atrakcji Warszawy, więc kup przewodnik i przybywaj. Warszawa zaprasza!

Autobus: Iława → Warszawa
15 lip 20:13
Iława
15 lip 22:10
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
z: PKP Intercity
od 35,70* PLN
Iława
Warszawa
z: Pol Regio
od 47,20* PLN
Autobus: Warszawa → Iława
10 lip 09:05
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
10 lip 19:15
Iława, Niepodległości
z: FlixBus
od 89,98* PLN
10 lip 10:20
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
10 lip 12:09
Iława
z: PKP Intercity
od 39,90* PLN
11 lip 10:20
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
11 lip 12:09
Iława
z: PKP Intercity
od 39,90* PLN
12 lip 10:20
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
12 lip 12:09
Iława
z: PKP Intercity
od 39,90* PLN
13 lip 09:05
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
13 lip 19:15
Iława, Niepodległości
z: FlixBus
od 79,98* PLN
14 lip 09:05
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
14 lip 19:15
Iława, Niepodległości
z: FlixBus
od 79,98* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Iława → Warszawa
Popularne połączenia z przesiadką  Iława → Warszawa

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×