Reklama

Autobus Warszawa Grajewo: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Grajewo ↔ Warszawa
Przewoźnik PKS Polonus
od 38,00* PLN
od 04h 42min
Przewoźnik Zak Express
od 42,00* PLN
od 02h 55min

Autobus i autokar z Grajewa do Warszawy

Jeśli chcesz poznać polskie miasta o zgoła odmiennych charakterach, to już dzisiaj wybierz się razem z nami w podróż autobusem dalekobieżnym, przemierzającym trasę Grajewo – Warszawa. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji biletu. Pierwsze z miast zachwyci Cię pięknym usytuowaniem na terenie województwa podlaskiego, obejmującego północno-wschodnią część Polski. W Warszawie będziesz miał z kolei okazję zapoznać się z miejscami, które stanowiły miejsce ważnych wydarzeń historycznych. To będzie bardzo interesująca podróż, która przebiegnie szybko, a jej czas umilą Ci komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu. Ruszaj w drogę!

Grajewo to 22-tysięczne miasto położone w północno-wschodniej części Polski, nad rzeką Ełk. Usytuowanie miasta na terenie województwa podlaskiego czyni z niego doskonały punkt wypadowy do Biebrzańskiego Parku Narodowego, będącego największym parkiem na terenie kraju. W niedalekiej odległości od miasta znajduje się również jezioro Toczyłowskie, nad które prowadzi specjalnie wytyczona trasa rowerowa. Zanim wyruszysz w okolice Grajewa warto udać się na krótki spacer ulicami miasta. Na szczególną uwagę zasługuje Kościół Trójcy Przenajświętszej z przynależną do niego zabytkową dzwonnicą z I połowy XIX wieku oraz cmentarzem parafialnym, na którym znajduje się kaplica rodowa Wilczewskich, będących właścicielami miasta od 1692 roku. Ciekawymi budynkami są również: dworzec kolejowy i urocze drewniany domki z XIX wieku. Nie zwlekaj więc ani chwili i już teraz kup bilet na autobus jednej z linii dalekobieżnych, którym dotrzesz do Grajewa. Miasto serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Grajewem.

Warszawa to jedno z najwspanialszych miast w Polsce. Jest ona usytuowana w centralno-wschodniej części kraju, w województwie mazowieckim i pełni rolę stolicy kraju. Funkcję tę sprawuje już od ponad czterech wieków, w czasie których była sceną ważnych wydarzeń historycznych. Wiele z nich miało miejsce w Bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela, w której swoje słynne kazania głosił ksiądz Piotr Skarga. Tutaj odbył się m.in. ślub króla Jana III Sobieskiego z Marią Kazimierą d’Arquien oraz miała miejsce koronacja króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Podczas II wojny światowej Warszawa stała się miejscem walk powstańczych, które na stałe wpisały się na listę tragicznych dziejów miasta. Dlatego będąc w Warszawie koniecznie udaj się do Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie dzięki ciekawym ekspozycjom i nowoczesnym technikom audiowizualnym będziesz mógł zapoznać się z heroiczną walką i poświęceniem Polaków. Trudno wymienić tu wszystkie miejsca warte obejrzenia, więc nie zwlekaj i już dzisiaj kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku miasta. Warszawa serdecznie zaprasza!

Autobus: Warszawa → Grajewo
10 kwi 10:15
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
10 kwi 14:57
Grajewo przez Prostki
z: PKS Polonus
od 38,00* PLN
14 kwi 10:15
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
14 kwi 14:57
Grajewo przez Prostki
z: PKS Polonus
od 38,00* PLN
16 kwi 10:15
Warszawa, Varsó
16 kwi 13:10
Grajewo
z: Zak Express
od 42,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×