Reklama

Autobus Warszawa Eindhoven: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Eindhoven ↔ Warszawa
Przewoźnik Sindbad
od 325,36* PLN
od 17h 20min

Autobus Eindhoven Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Eindhoven do Warszawy

Jeśli chcesz miło i ciekawie spędzić swój wolny czas, to już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Eindhoven – Warszawa. Pierwsze z miast położone jest w Holandii i uważane jest za symbol sukcesu przemysłowego. Warszawa, stolica Polski i jej największe miasto oczaruje Cię z kolei swoimi zabytkami i niepowtarzalną atmosferą. Twoja podróż przebiegnie szybko, a niska cena biletu i komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu będą jej dodatkowymi atutami. Ruszaj w drogę!

Eindhoven to miasto na południu Holandii, położone w Północnej Brabancji, nad rzeką Dommel. Liczy ponad 225 tysięcy mieszkańców, co plasuje je na piątym miejscu w kraju. Nazwa miasta wywodzi się od dwóch słów: eind – czyli „koniec” i „hoeve”, czyli „cześć powierzchni ziemi”. Miasto kojarzone jest przede wszystkim z renomowanym klubem piłkarskim PSV Eindhoven. W jego skrócie, oznaczającym „Philips Sport Vereniging” nie bez przyczyny pojawia się nazwa znanego koncernu międzynarodowego. To właśnie w Eindhoven powstała pierwsza na świecie fabryka Philipsa, w której obecnie mieści się muzeum tego potentata przemysłu elektrycznego. Podczas pobytu w Eindhoven wartym odwiedzenia jest również Van Abbemuseum, posiadające w swoich zbiorach wspaniałe dzieła Picassa. Po doznaniach kulturalnych koniecznie udaj się do jednej z licznych tu restauracji, w których znajdziesz lokalne potrawy. Należą do nich m.in. wędzone kiełbaski, zwane „kraut” oraz wspaniały gulasz, czyli „stamppotten”. Nie sposób wymienić tu wszystkich atrakcji Eindhoven, dlatego kup przewodnik i zaraz po przybyciu do miasta autobusem dalekobieżnym, udaj się na jego zwiedzanie.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Eindhoven.

Warszawa to miasto pełniące funkcję stolicy Polski już od roku 1596. Jest największym miastem kraju z liczbą ludności wynoszącą prawie 2 miliony mieszkańców. Warszawa to również główny ośrodek komunikacyjny, gospodarczy i handlowy środkowej i wschodniej Europy. W mieście swoje siedziby posiadają najważniejsze instytucje państwowe, a miasto dzięki licznym zabytkom, tetrom i muzeom jest znanym ośrodkiem turystycznym. Po przybyciu do Warszawy jednym z autobusów linii dalekobieżnych, warto swoje pierwsze kroki skierować na warszawskie Stare Miasto. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców zostało ono zrekonstruowane po ogromnych zniszczeniach II wojny światowej. To na jego obszarze będziesz miał okazję zobaczyć m.in. Zamek Królewski i Kolumnę króla Zygmunta III Wazy, Kościół św. Marcina, Bazylikę Archikatedralną pod wezwaniem Męczeństwa św. Jana Chrzciciela, Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Patronki Warszawy oraz Barbakan z murami obronnymi. Nie sposób wymienić tu wszystkich intersujących miejsc Warszawy, więc przybywaj i przekonaj się osobiście o niezwykłej urodzie miasta.

Autobus: Eindhoven → Warszawa
10 cze 23:10
Eindhoven, Przystanek autobusowy, JF Kennedylaan/Limbopad
11 cze 16:30
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: Sindbad
od 325,36* PLN
Autobus: Warszawa → Eindhoven
06 cze 12:50
Warszawa
07 cze 01:40
Eindhoven przez Waalre
z: BlaBlaCar
od 200,00* PLN
07 cze 05:40
Warszawa
07 cze 18:10
Eindhoven przez Eersel
z: BlaBlaCar
od 120,00* PLN
07 cze 06:20
Warszawa
07 cze 19:20
Eindhoven
z: BlaBlaCar
od 200,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×