Reklama

Autobus Warszawa Cieszyn: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Cieszyn ↔ Warszawa
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Cieszyn ↔ Warszawa. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Cieszyna do Warszawa

Jeśli pragniesz udać się w ciekawą podróż, to już teraz wybierz się razem z nami w podróż autobusem dalekobieżnym, pokonującym trasę Cieszyn – Warszawa. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji biletu! Pierwsze z miast to historyczna stolica Księstwa Cieszyńskiego i miasto o długich i ciekawych tradycjach. Warszawa z kolei to pełna atrakcji stolica Polski, która zachwyci Cię przede wszystkim pięknymi zabytkami. Twoja podróż przebiegnie szybko, a jej dodatkowymi atutami będą komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz bardzo niska cena biletu. Ruszaj w drogę!

Cieszyn to niezwykle piękne miasto, położone w południowej części Polski, w województwie śląskim. Jest ono usytuowane na prawym brzegu rzeki Olzy, która stanowi jednocześnie naturalną granicę polsko-czeską. Przygraniczne położenie Cieszyna stanowi jeden z jego wielu atutów. Kolejnym jest 30-kilometrowa odległość od Bielska-Białej i Wisły oraz bliskość Beskidu Śląskiego, którego stoki zachęcają do górskich wypraw. Cieszyn to jednak przede wszystkim historyczna stolica Księstwa Cieszyńskiego, którego czasy do dzisiaj wspominają najstarsi mieszkańcy miasta. Gdy znajdziesz się już w Cieszynie i opuścisz pokład autobus dalekobieżnego udaj się koniecznie na Stare Miasto. Jego centrum jest cieszyński Rynek, przy którym swoje miejsce znalazł piękny Ratusz, figura św. Nepomucena oraz urokliwe kamieniczki. Wartym obejrzenia jest również Pałac Habsburgów, dynastii panującej w mieście po wygaśnięciu dynastii Piastów. Będąc w Cieszynie warto skosztować również tutejszych przysmaków, wśród których znajduje się m.in. pyszny strudel i zozworki. Przybywaj! W Cieszynie nie sposób się nudzić!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Cieszynem.

Warszawa to miasto liczące ponad 1,7 miliona mieszkańców. Położone jest ono w centralno-wschodniej części Polski, w województwie mazowieckim, nad rzeką Wisłą. Jako największe miasto w kraju pełni ono rolę jego stolicy, będąc jednocześnie jego najważniejszym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i politycznym. Ponieważ Warszawa oferuje wiele wspaniałych atrakcji jest ona częstym celem wycieczek turystycznych. Choć największą popularnością cieszy się oczywiście Pałac Kultury i Nauki i warszawska Starówka, to warto zajrzeć również na Nowe Miasto. Kiedyś stanowiło ono oddzielny organizm miejski z własnym rynkiem i ratuszem, a dzisiaj jest częścią Śródmieścia. Znajdziesz tu jednak ślady przeszłości w postaci pięknych zabytków. Przy samym Rynku usytuowany jest Kościół Sakramentek pod wezwaniem św. Kazimierza, a zaraz nieopodal Kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny. Koniecznie udaj się również na spacer urokliwą ulicą Freta, przy której będziesz miał okazję obejrzeć Kościół św. Jacka oraz Kamienicę Łyszkiewicza, mieszczącą obecnie Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie. To jedynie kilka warszawskich atrakcji, więc nie zwlekaj i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, którym dotrzesz do tego pięknego miasta.

Autobus: Warszawa → Cieszyn
05 kwi 19:00
Warszawa
05 kwi 23:50
Cieszyn przez Ustroń
z: BlaBlaCar
od 89,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×