Reklama

Autobus Warszawa Chojnice: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Chojnice ↔ Warszawa
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Chojnice ↔ Warszawa. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Chojnic do Warszawy

Przemieścisz się między województwem pomorskim i mazowieckim z pomocą dalekobieżnego autobusu Chojnice-Warszawa. Zrób sobie chwilę wolnego czasu i wybierz się na ciekawą wycieczkę, która dodatkowo zachęci Cię, dzięki korzystnemu biletowi autokarowemu wygenerowanego przez wyszukiwarkę dalekobieżnych autobusów.

Pomorską mieścinę ulokowaną w Borach Tucholskich odwiedzisz komfortowym dalekobieżnym autobusem Warszawa-Chojnice. Po wstaniu z miejsca długodystansowego autobusu idź do gotyckiej bazyliki Ścięcia św. Jana Chrzciciela, której z kościoła rangę podniósł w 1993 roku papież Jan Paweł II. Następnie przejdź się wzdłuż chojnickich średniowiecznych murów miejskich. Nim zajmiesz miejsce w kolejnym dalekobieżnym autobusie zawitaj w Bramie Człuchowskiej w Chojnicach, w której mieści się Muzeum Historyczno-Etnograficznego.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą i Chojnicami

Do stolicy Polski bez problemu dojedziesz bezpośrednim autokarem Chojnice-Warszawa. Zaraz po wyjściu z autokaru zmierzaj na Pałac Kultury i Nauki, z której najlepiej oglądać warszawską panoramę. Następnie wsiądź do jednego z lokalnych autobusów i podjedź pod Grób Nieznanego Żołnierza, gdzie podpatrzysz honorową zmianę warty w południe, a przy okazji pospaceruj po Parku Saskim. Zaspokoisz głód na Starym Mieście mając w najbliższym otoczeniu Zamek Królewski z kolumną Zygmunta III Wazy. Koniecznie wybierz się do Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Muzeum Wojska Polskiego. Zanim zasiądziesz w powrotnym autokarze odwiedź Pałac na Wodzie, gdzie Stanisław August Poniatowski organizował słynne spotkania intelektualne.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×