Reklama

Autobus Warszawa Chersoń: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Chersoń ↔ Warszawa
Przewoźnik Openline
od 195,00* PLN
od 23h 50min
Przewoźnik Ideal Travel Maria Myrna Sp J
od 200,00* PLN
od 24h 05min
Przewoźnik VasilkivTransAvto
od 202,33* PLN
od 24h 10min

Autobus Chersoń Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Chersonia do Warszawy

Jeśli pragniesz poznać europejskie stolice i nieco mniej znane miasta naszego kontynentu, to wybierz się razem z nami w podróż autobusem dalekobieżnym, przemierzającym trasę Chersoń – Warszawa. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji biletu, a wycieczka stanie się rzeczywistością. Rozpoczniesz ją w stolicy Polski – Warszawie. Miasto zachwyci Cię mnóstwem atrakcji, wśród których znajdują się wspaniałe zabytki. Chersoń z kolei to jedno z miast południowej Ukrainy. To doskonałe miejsce na krótki wypad nad piękne, czarnomorskie wybrzeże. Choć Twoja podróż nie będzie należała do krótkich, to przebiegnie ona szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu zachęca Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Chersoń to 300-tysięczne miasto położone w południowej części Ukrainy, na wysokim, prawym brzegu Dniepru, w pobliżu jego ujścia do Morza Czarnego. Miasto jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, administracyjnym i kulturalnym obwodu chersońskiego, pełniąc rolę jego stolicy. Jednym z atutów Chersonia jest niedaleka odległość miasta od czarnomorskich kurortów wypoczynkowych, wśród których znajdują się m.in. Żelazny Port i Skadowśk. Zanim wyruszysz w malownicze okolice Chersonia koniecznie udaj się w pierwszej kolejności na zwiedzanie tego pięknego miasta. Szczyci się ono długą historią i wieloma wspaniałymi zabytkami, wśród których na szczególną uwagę zasługują obiekty sakralne, w tym: Sobór św. Katarzyny, Sobór Zaśnięcia Matki Bożej i Sobór Świętego Ducha. To jedynie namiastka tutejszych atrakcji, więc nie zwlekaj i już dzisiaj kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę miasta. Chersoń serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Chersoniem.

Warszawa to stolica Polski i jej największe miasto z liczbą prawie 2. milionów mieszkańców. Jest ona usytuowana w środkowo-wschodniej części kraju, w województwie mazowieckim, po obu brzegach rzeki Wisły. Centralne położenie Warszawy oraz jej ważna funkcja administracyjna powodują, iż miasto jest największym węzłem komunikacyjnym w Polsce, zarówno w zakresie transportu drogowego i kolejowego, jak również lotniczego. Warszawa stanowi więc doskonały punkt wypadowy do złożenia krótkiej wizyty w nieopodal położonym Płocku lub Łodzi. Zanim wyruszysz w dalszą drogę udaj się w pierwszej kolejności się na zwiedzanie miasta. Ze względu na ilość warszawskich zabytków i atrakcji zrób to zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego. Oprócz najlepiej rozpoznawalnych symboli Warszawy, a więc Zamku Królewskiego, Pałacu Prezydenckiego oraz Rynku Starego Miasta warto udać się na obszar tzw. Nowego Miasta. To tutaj znajduje się bowiem jedna z najstarszych, warszawskich świątyń - Kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny. Nie sposób wymienić tu wszystkich miejsc wartych obejrzenia, więc kup przewodnik i przybywaj!

Autobus: Chersoń → Warszawa
18 sty 00:15
Chersoń
19 sty 00:20
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: Ideal Travel Maria Myrna Sp J
od 200,00* PLN
18 sty 05:00
Chersoń
19 sty 05:10
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: VasilkivTransAvto
od 202,33* PLN
19 sty 11:00
Chersoń
20 sty 10:50
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: Openline
od 195,00* PLN
20 sty 05:00
Chersoń
21 sty 05:10
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: VasilkivTransAvto
od 202,33* PLN
21 sty 11:00
Chersoń
22 sty 10:50
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: Openline
od 195,00* PLN
22 sty 05:00
Chersoń
23 sty 05:10
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: VasilkivTransAvto
od 204,41* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×