Reklama

Autobus Warszawa Bremerhaven: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Bremerhaven ↔ Warszawa
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Bremerhaven ↔ Warszawa. Proszę wypełnić formularz.

Autobus Bremerhaven Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Bremerhaven do Warszawy

Zrób dla siebie coś wyjątkowego i już dzisiaj dokonaj rezerwacji biletu na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Bremerhaven - Warszawa. Pierwsze z miast usytuowane jest w Niemczech nad Morzem Północnym, a jego największą atrakcją jest port kontenerowy o kolosalnych wymiarach. Warszawa z kolei to piękna stolica Polski, która oprócz wspaniałych zabytków zachowała miejsca o niepowtarzalnej atmosferze. Choć Twoja podróż nie będzie krótka, to przebiegnie szybko, a jej czas umilą Ci komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu. Ruszaj w drogę!

Bremerhaven to niemieckie miasto liczące ponad 100 tysięcy mieszkańców. Jest ono usytuowane w północno-zachodniej części kraju, u ujścia rzeki Wezery do Morza Północnego. Bremerhaven jest miastem stosunkowo młodym, a genezą jego powstania w 1827 roku była chęć stworzenia portu dla położonej nieopodal Bremy. Obecnie Bremerhaven plasuje się na czwartej pozycji wśród europejskich portów pod względem wielkości przeładunku, a tutejszy port kontenerowy jest jedną z największych atrakcji miasta. Ciągnie się on na długości 5 km, a przybijające tu kontenerowce ściągają tłumy turystów. Miasto przygotowało dla nich również inne atrakcje, które usytuowane są na zrewitalizowanych terenach dwóch najstarszych basenów portowych. Jest to tzw. Havenwelten, czyli Światy Portu. To w ich kierunku udaj się w pierwszej kolejności po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego. W ich skład wchodzą m.in. Wielka latarnia morska z 1854 roku, Niemieckie Muzeum Morskie oraz Niemieckie Centrum Emigracji. To jedynie fragment tutejszych atrakcji, więc nie zwlekaj i przybywaj do tego ciekawego miejsca.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Bremerhaven

Warszawa to urocza stolica Polski i największe miasto w kraju. Jest ono położone w jego środkowo-wschodniej części, nad brzegami rzeki Wisły, która dzieli miasto na część lewo i prawobrzeżną. Choć największe atrakcje miasta znajdują się w części lewobrzeżnej, to warszawska Praga usytuowana na przeciwległym brzegu rzeki na pewno skradnie Twoje serce. Tylko tutaj znajdziesz przedwojenną zabudowę z kamienicami posiadającymi „duszę”, które ze względu na wieloletnie zaniedbania podlegają zabiegom rewitalizacji. Warto więc po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego skierować swoje pierwsze kroki na ulicę Ząbkowską, przy której odnajdziesz niepowtarzalną atmosferę warszawskiej Pragi. Osobliwością tej dzielnicy są również duże obszary terenów zielonych, wśród których znajdują się: piękny Park Praski i urokliwy Park Skaryszewski. Spośród tutejszych zabytków na szczególną uwagę zasługuje z kolei Sobór metropolitalny Świętej Równej Apostołom Marii Magdaleny. Kup więc przewodnik i przybywaj! Warszawa zaprasza!

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×