Reklama

Autobus Szczecin Łódź: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Łódź ↔ Szczecin
Przewoźnik Becker Reisen
od 44,15* zł

Autobus i autokar z Łodzi do Szczecina

Zachodnie Pomorze najlepiej zacząć zwiedzać od metropolii tej części Polski, a umożliwi to połączenie autobusowe Łodź – Szczecin. To portowe miasto posiada bogatą historię, co można zauważyć poruszając się szczecińskimi ulicami. Wsiadaj w długodystansowy autobus i przybywaj, gdyż z pewnością tego nie pożałujesz.

Do największego filmowego ośrodka Polski dostaniesz się sprawnie, dzięki połączeniu autobusowemu Szczecin – Łódź. Poznasz najlepiej historię i klimat miasta udając się prosto z dalekobieżnego autobusu do Muzeum Kinematografii, bądź Centralnego Muzeum Włókiennictwa. Potrzebę zakupów zaspokoisz w najlepiej do tego przystosowanym miejscu, czyli w Centrum Handlowym Manufaktura, które dawniej służyło jako fabryka włókiennicza Izraela Poznańskiego. Przed odjazdem długodystansowego autobusu znajdź się na łódzkim deptaku, czyli ulicy Piotrowskiej, gdzie dniem i nocą tętni życie i gdzie w pobliżu można podziwiać Białą Fabrykę w Łodzi.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Szczecinem i Łodzią

Połączenie autokarowe Łódź – Szczecin otworzy przed każdym możliwość poznania interesującego miasta, jakim bez wątpienia jest Szczecin. Na terenie miasta powstał szlak miejski, który poprowadzi wprost z dworca autobusowego do takich zabytków jak budynek poczty w Szczecinie, Zamek Książąt Pomorskich czy kościół św. Jana Ewangelisty. W pobliżu Rynku Siennego, obecnie placu Rzepichy znajduje się szczeciński ratusz staromiejski oraz kamienica Loitzów z XVI wieku. Przed dalszą podróżą autokarową urządź sobie spacer wzdłuż Odry po Wałach Chrobrego, co dodatkowo pozwoli zobaczyć przepiękne budynki Urzędu Wojewódzkiego oraz Muzeum Narodowego w Szczecinie.

*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×