Reklama

Autobus Sosnowiec Łódź: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Łódź ↔ Sosnowiec
Przewoźnik Kautra
od 401,72* zł

Autobus i autokar z Łodzi do Sosnowca

Rozsiądź się wygodnie w fotelu dalekobieżnego autobusu Łódź-Sosnowiec i rozkoszuj się ciekawą wycieczką. To śląskie miasto może pochwalić się licznymi atrakcjami, które odkryjesz, jak tylko zarezerwujesz z pomocą wyszukiwarki dalekobieżnych autobusów najkorzystniejszy bilet autokarowy.

Bezpośredni dalekobieżny autobus Sosnowiec-Łódź zabierze każdego sprawnie do samej stolicy województwa łódzkiego. Zwiedzanie tej filmowej miejscowości zacznij od Muzem Kinematografii, które umieszczono w pałacyku Karola Scheiblera. Następnie przejdź się Szlakiem Bajkowa Łódź, która powstała ku pamięci Se-ma-fo-ru oraz zobacz Aleję Gwiazd Łódzkiej Drogi Sławy. Miejski autobus dostarczy Cię pod Centralne Muzeum Włókiennictwa, którego siedzibą jest Biała Fabryka i gdzie zgromadzono okazy przypominające o dawnym charakterze miasta. Wybierając się do pałacu Poznańskiego jednocześnie odwiedzisz Muzeum Historii Miasta Łodzi. Zanim wrócisz do siebie dalekobieżnym autobusem, przejdź się ulicą Piotrowską, która tętni życiem dniem i nocami i która doprowadzi Cię do CH Manufaktura.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Sosnowcem i Łodzią

Chcąc posmakować specjałów kuchni śląskiej udaj się w podróż autokarem Łódź-Sosnowiec. Na początek obejrzyj takie zabytki sakralne jak katedra Wniebowzięcia NMP, cerkiem prawosławną Wiary, Nadziei, Luby i ich Matki Zofii oraz neogotycki kościół św. Tomasza Apostoła. Miejskim autobusem przedostaniesz się pod Zamek Sielecki, który jest najstarszym zabytkiem w mieście. Nie powinno przejść się obojętnie obok Pałacu Dietla, Pałacu Schoena z sosnowieckim muzuem oraz Dworu Mieroszewskich. W drodze na dworzec autobusowy zahacz o Park Miejski w Sosnowcu, w którym znajduje się sosnowieckie egzotarium.

*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×