Reklama

Autobus Rzeszów Łódź: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Łódź ↔ Rzeszów
Przewoźnik Neobus
od 45,35* zł
Przewoźnik Neobus
od 45,35* zł

Autobus i autokar z Łodzi do Rzeszowa

Z centralnej części Polski na jej wschodnio-południowe rejony przemieścisz się dalekobieżnym autobusem Łódź-Rzeszów. Nie zwlekaj, ani minuty dłużej, tylko od razu włącz wyszukiwarkę dalekobieżnych autobusów, która znajdzie Ci najkorzystniejsze połączenie autokarowe i umożliwi Ci przeżycie ciekawych chwil.

Stolica polskiej kinematografii na wyciągnięcie ręki za sprawą komfortowego dalekobieżnego autobusu Rzeszów-Łódź. Zaraz po opuszczeniu dworca autobusowego krocz do Muzeum Kinematografii. Następnie miejskim autobusem podjedź do Muzeum Włókiennictwa w Fabryce Białej na ulicy Piotrkowskiej, czyli łódzkim deptaku. Tam także warto wybrać się wieczorem, aby poznać łódzkie życie nocne. Po przejeździe autokarowym przejdź się Szlakiem Bajkowa Łódź, stworzonym ze względu na Se-ma-for. Pałac Scheiblerów oraz pałac Poznańskich to miejsca zdecydowanie warte uwagi. Na koniec przed powrotem na przystanek autobusowy zahacz o CH Manufaktura umieszczonym w dawnej fabryce Izraela Poznańskiego.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Rzeszowem i Łodzią

Bezpośredni autokar Łódź-Rzeszów nie tylko zabierze Cię do stolicy województwa podkarpackiego, ale jednocześnie do gospodarza Rzeszów Air Show. Zostaw za sobą drzwi autobusu i kieruj się w stronę Zamku Lubomirskich z XVI wieku. Kolejno miejskim autobusem dostań się na rzeszowski rynek, pod którym biegnie Podziemna Trasa Turystyczna mająca długość 400 metrów. Kościół farny w Rzeszowie oraz XVIII-wieczny klasztor Bernardynów i Bazylika Mniejsza nie powinny umknąć Twojej uwadze. Nim wsiądziesz do następnego autokaru warto odwiedzić letni pałacyk Lubomirskich.

*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×