Reklama

Autobus Świebodzin Gorzów Wielkopolski: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gorzów Wielkopolski ↔ Świebodzin
Przewoźnik Bus Inter
od 16,99* PLN
od 00h 55min
Przewoźnik Hoper
od 24,99* PLN
od 00h 38min

Autobus i autokar z Gorzowa Wielkopolskiego do Świebodzina

Już teraz wybierz się razem z nami w podróż autobusem dalekobieżnym po miastach malowniczego województwa lubuskiego. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji biletu, a pokonanie trasy Gorzów Wielkopolski – Świebodzin stanie się formalnością. Pierwsze z miast zachwyci Cię ciekawą historią i pięknymi zabytkami. Świebodzin z kolei to miejscowość słynąca przede wszystkim z monumentalnej figury Chrystusa Króla. To nie będzie daleka podróż, więc przebiegnie ona szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Gorzów Wielkopolski to miasto położone w północno-zachodniej części Polski, na terenie malowniczego województwa lubuskiego. Jest ono usytuowane nad rzeką Wartą, w odległości 111 km od Zielonej Góry oraz 53 km od granicy polsko-niemieckiej. Gorzów Wielkopolski stanowi tym samym doskonałą okazję do złożenia wizyty np. w Berlinie, od którego dzieli go dystans zaledwie 135 km. Warto jednak na nieco dłużej zatrzymać się w samym Gorzowie Wielkopolskim. Skłania do tego zarówno ciekawa historia miasta, jak również jego piękne zabytki. Jednym z najwspanialszych jest Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, datowana na wiek XIV. Tuż obok znajduje się Fontanna Pauckscha, której główną bohaterką jest kobieta niosąca konwie z wodą. Gorzów Wielkopolski to także: Pałac biskupi, willa „Zacisze”, gmach Poczty Polskiej i wiele, wiele innych obiektów. Nie zwlekaj więc i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę Gorzowa Wielkopolskiego. Serdecznie zapraszamy!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Świebodzinem a Gorzowem Wielkopolskim

Świebodzin to miasto położone w zachodniej części Polski, na terenie województwa lubuskiego. Liczy ono 22 tysiące mieszkańców i jest oddalone od stolicy województwa – Zielonej Góry zaledwie o 45 km. Świebodzin stanowi również doskonały punkt wypadowy do krótkich wycieczek zagranicznych, gdyż dystans dzielący go od niemieckiego Frankfurtu nad Odrą wynosi nieco ponad 80 km. Warto jednak na nieco dłużej zatrzymać się w samym Świebodzinie, gdyż miasto szczyci się wieloma wspaniałymi zabytkami oraz słynną figurą Chrystusa Króla. W latach 2010-2011 była ona najwyższym posągiem Chrystusa na świecie. Pomnik usytuowany jest na 16-metrowym kopcu, a wysokość samej postaci wynosi 33 m. Świebodzin to także: Kościół św. Michała Archanioła, Zamek joannitów, ratusz, cmentarz żydowski i wiele, wiele innych obiektów. Nie zwlekaj więc i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę tego interesującego miasta. Serdecznie zapraszamy!

Autobus: Gorzów Wielkopolski → Świebodzin
Gorzów Wielkopolski, Dworzec PKS, Gorzów Wielkopolski 10 Dworcowa Street
Świebodzin, parking przy stacji A2A3
z: Bus Inter
od 16,99* PLN
Gorzów Wielkopolski
Świebodzin
z: Hoper
od 24,99* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×