Reklama

Autobus Szczecin Połtawa: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Połtawa ↔ Szczecin
Przewoźnik Intercars Polska
od 234,02* PLN
od 29h 59min
Przewoźnik AGAT
od 260,00* PLN
od 28h 15min
Przewoźnik Leon Pol Trans
od 260,00* PLN
od 28h 40min

Autobus Połtawa Szczecin Ceny

Autobus i autokar z Połtawy do Szczecina

Jeśli chcesz zrobić dla siebie coś niezwykłego już teraz zarezerwuj bilet na autobus jednej z linii dalekobieżnych, oferujących przejazdy na trasie Połtawa-Szczecin. Pierwsze z miast położone jest na Ukrainie, co sprawi, że będziesz mógł nieco poznać ten kraj, będący sąsiadem Polski. Szczecin dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń, gdyż oferowane przez miasto atrakcje zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta. Twoja podróż – choć nie należąca do najkrótszych - przebiegnie w komfortowych warunkach, a niska cena biletu i niezwykle szybko pokonana trasa skłonią Cię do planowania następnych wycieczek.

Połtawa to miasto położone nad rzeką Worsklą w środkowo-wschodniej Ukrainie. Pierwsza wzmianka o Połtawie datowana jest na rok 1430, kiedy to miasto znajdowała się pod panowaniem wielkiego księcia litewskiego Witolda. W XVI wieku miasto stało się częścią Korony Królestwa Polskiego, następnie przeszło w ręce Cesarstwa Rosyjskiego, a w latach 1922-1991 należało do Związku Radzieckiego. Obecnie Połtawę w większości zamieszkuje ludność ukraińska. Gdy przybędziesz do Połtawy na pokładzie autobusu dalekobieżnego udaj się w stronę zespołu architektonicznego Placu Okrągłego, klasycystycznego zabytku w XIX wieku. Na terenie Połtawy znajdują się liczne świątynie i cerkwie, warte Twojego obejrzenia. Nie możesz ominąć Cerkwi pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego i Cerkwi pod wezwaniem Świętego Mikołaja. Jeśli chcesz odwiedzić miejsce szczególne dla mieszkańców miasta, koniecznie wybierz się na Iwanową Górę. Połtawa zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Szczecinem a Połtawą.

Szczecin to miasto w północno-zachodniej Polsce, położone nad rzeka Odrą i jeziorem Dąbie. Jest największym miastem województwa zachodniopomorskiego i zarazem jego stolicą oraz – ze względu na dostęp do Morza Bałtyckiego – centralnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i edukacyjnym regionu. Gdy przybędziesz do Szczecina autobusem dalekobieżnym i opuścisz już jego pokład, zwiedzanie powinieneś rozpocząć od słynnych Wałów Chrobrego. Stanowią one wspaniały, naturalny taras widokowy, z którego doskonale widać całą panoramę miasta. Pozostając cały czas w okolicach nadbrzeża Odry możesz kierować się w stronę Starego Miasta do Rynku Siennego. Na trasie spaceru koniecznie wstąp do kościoła św. Jana Ewangelisty, bazyliki archikatedralnej św. Jakuba oraz kościoła św. Piotra i Pawła. Szczecin to jednak nie tylko zabytki. Swój pobyt w mieście możesz urozmaicić aktywnym wypoczynkiem w jednym z piękniejszych Parków Krajobrazowych w Polsce, na tzw. „Miedzyodrzu”. Będziesz zachwycony pobytem w tym mieście!

Autobus: Połtawa → Szczecin
02 mar 09:45
Połtawa
03 mar 14:00
Szczecin, Przystanek autobusowy, Płocka Uniwersytet 11
z: AGAT
od 260,00* PLN
03 mar 01:30
Połtawa
04 mar 07:29
Szczecin
z: Intercars Polska
od 234,02* PLN
03 mar 10:10
Połtawa
04 mar 14:50
Szczecin, Przystanek autobusowy, Płocka Uniwersytet 11
z: Leon Pol Trans
od 260,00* PLN
04 mar 01:30
Połtawa
05 mar 07:29
Szczecin
z: Intercars Polska
od 234,02* PLN
04 mar 09:45
Połtawa
05 mar 14:00
Szczecin, Przystanek autobusowy, Płocka Uniwersytet 11
z: AGAT
od 260,00* PLN
05 mar 01:30
Połtawa
06 mar 07:29
Szczecin
z: Intercars Polska
od 234,02* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×