Reklama

Autobus Toruń, Ukraina Kraków: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kraków ↔ Toruń, Ukraina
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Kraków ↔ Toruń, Ukraina. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Krakowa do Torunia

Niesamowitą okazję oferuje każdemu połączenie autobusowe Kraków – Toruń, gdyż dzięki temu można odkryć dwa piękniejsze miasta Polski. Nie wolno stracić takiej okazji, dlatego właśnie teraz skorzystaj z wyszukiwarki dalekobieżnych autobusów, która wykona za Ciebie cała robotę, natomiast Twoja rola ograniczy się jedynie do zarezerwowania korzystnego przejazdu autokarowego.

Gród Kraka osiągalny, dzięki komfortowemu połączeniu autobusowemu Toruń – Kraków. Początkowo rozgrzej nogi tuż po wyjściu z dworca autobusowego zmierzając na Rynek Główny, gdzie czekają na Ciebie krakowskie Sukiennice oraz hejnał z wieży kościoła Mariackiego. Po drodze możesz zajrzeć na Uniwersytet Jagielloński, który jest prestiżową i najstarszą uczelnią wyższą w Polsce. Krocząc w stronę Wisły nagle Twoim oczom ukaże się Zamek Królewski na Wawelu, którego pilnuje legendarny Smok Wawelski. Na zakończenie pobytu skorzystaj z miejskiego autobusu i podjedź do kopalni soli w Wieliczce lub do Kazimierza, czyli dawnej zabytkowej dzielnicy żydowskiej.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Toruniem i Krakowem

Do miasta wybitnego polskiego astronoma można dostać się, dzięki linii autokarowej Kraków – Toruń. Po podróży autobusowej koniecznie idź do Żywego Muzeum Piernika, aby skosztować tam tego znanego specjału. Na toruńskiej starówce możesz także obejrzeć np. krzywą wieżę czy przepiękny toruński ratusz z pomnikiem Mikołaja Kopernika. Jego dom jest też udostępniany zwiedzającym, więc wykorzystaj to. Nim zajmiesz miejsce w powrotnym autokarze wstąp do Planetarium im. Władysława Dziewulskiego.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×